14 Şubat Sevgiliye Etkili Sözler- Sevene Sözler – ( Güncel )

Sevgiliye Kapak sözleri, sevgiliye en etkili sözler yollayarak onların kalbini etkileyerek sevgisini kazanmanıza ve gönlünü almanıza yardımcı olacak en can yakıcı sözleri yayınlıyoruz.

 

Aşkım Seni Bulmuşken DoğaL Afetler Dünyayı harap Etmiş Kimin umrunda Zaten Sen Afetim Oldun Doğalı Kalsın Almıyım :=))

 

Birtanem Seni Sevmekten dahab beter Olan tek Şey, Sensiz kalmaktır Sevgilim…

 

Aşkım, Seni nezamandır Göremiyorum Ve Bu Yüzden Bu günlerimi Günden Saymıyorum Birtanem…

 

Birtanem hergün Birbirini Görmenin tadı Başka Birde Ayrılıp Kavuşmanın tadı var O Daha Başka Bebeğim…

 

Yüzün Daima Gülsün Aşkım Ama En Güzel ve Samimi gülüşünü bana Sakla ….

 

Kalbim Bütüün Rüzgârlara Açık Sevgilim, Bir Yaprak Ol Savrul gel bekliyorum bebeğim…

 Sevgiliye en güzel sözler resimli

Sen benim Sana Olan Aşkımdan habersiz Eğlenecelere Gidip haz Alıcaksın, Kim Bilir Benim Gibi Kaç Garibanı yakıcaksın…

 

Birtanem Sana Olan Aşkımı Anlatabildiğim Gün Aşkımız yeni Bir Alemde Çiçek Açmış Olucak..

 

Aşk Senin Sandığın Gibi Evcilik oyunu Değildir Güzelim Eğer Oyuncak Sanıyorsan Sana Barbie bebek Alayım Onunla Oynarsın Sbaahtan Akaşam kadar…

 

Seni ben uzaktan Sevmeyide Bildim Sen Eğlenirken Ağlamayıda Bildim Benim Kadar Sevseydin Acıyı bilirdin Aşkı Bilirdin….

 

Kurşun yarası Gibidir Aşk Acısı Ölen Belidir “Seven” , Öldüren Bellidir “Sevdiren” , Bu Sevgi Adaletine Ne Kural işler nede yasa, Boş ver Kanka Sevgimize Kurban Olduk Bu Yolda.

 

 

Seviyorum Seni bebeğim Ama Sadece Seni Seviyorum bunu biliyormusun? Neyi mi tabbiki Seni Sevdiğimi 🙂 inanmıyormusun ? Ozaman telefonundaki Mesaja Bak ( Seni Seviyorum )

 

Vücuduma yayılan Bir Hastalık var, iLaç için Sevdan lazım ….

 

sende Anlamışsındır Sevgilim Biz Devam Edemeyecek Zamanların içinde kaybolduk Aşkımızı Zamanla birlikte harap ettik…

 

Sevgilim ; Gözlerinden yaş yerine Pırlanta, Elmas, Zümrüt Döküleceğini Bilsemde yemin Ederim ki Seni Asla Ağlatmam Senin Çok Seviyorumm..

 

hey insafsız Sen, beni hep Başkaları ile Kıskandırmaya çalışdın ve Amacına Ulaştın!!! ben Sensiz ve Sevgisiz, Sen ise hem bensiz Hemde hedefsiz kaldın…!!!

 Sevgiliye en güzel sözler resimli

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

 

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

 

Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm.

 

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

 

Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor…

 

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..

 Sevgiliye en güzel sözler resimli

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

 

Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

 

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

 

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

 

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

 

 

Share This Post

Post Comment