2019 Kot Pantolon Modelleri

Önceleri yalnızca günlük hayatta kullanılan kot pantolonlar şimdilerde çok şık tasarımları ile özel günlerde de kullanılmaya başlandı. Özellikle dar kesim kot pantolonlar topuklu ayakkabılarla giyildiğinde ince ve çekici bir bayan görünümü ortaya çıkarıyor. Bazen bir gömlekle bazen de deri veya süet bir ceketle kombinlenerek üst düzeyde bir şıklık sağlanıyor. Kot pantolonlar en ünlü markaların en yeni tasarımları ile mağaza ve vitrinlerde yerini aldı. Çok özel model ve renk seçenekleri ile bayanların yakından takip ettikleri kot pantolonlar bu sezon moda dünyasında çok konuşulacağa benziyor. Bu sezon siyah, lacivert ve buz mavisi gibi standart kot pantolon renklerine yeşil, kahve, kırmızı ve sarı renkler eklenmiş.

Moda dünyasında her gün yeni model ve renkler bayanları gerçekten şaşırtıyor. Özellikle rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan kot pantolonlar günlük hayatta vazgeçilmez kıyafetlerin başında yer alıyor. Evde, işte, okulda kısacası her yerde tereddütsüz bir giyim tarzı olan spor giyimin vazgeçilmezi olan kot pantolonlar bu sezon da yine moda dünyasında hak ettiği yeri alıyor. Sizin seçiminize göre kıyafeti daha spor yapabilmek için spor tarz bir ayakkabı ya da babetle giyerek rahat bir kombin oluşturabilirsiniz. Veya sivri topuk, platform topuk gibi farklı ayakkabı modelleri ile daha şık bir görünüm yaratabilirsiniz. En yeni kombin şekillerini görmek için moda dünyasını takip edin.

Trendkot Modelleri Nedir?

Yıllardır moda dünyasında yerini kaybetmeden ve aynı zamanda halen bayanların gözde tercihlerinden olan Trendkot modelleri, modern konseptlerde üretilerek bütün bayanların beğenisine sunulmaktadır. Buna göre de 7’den 70’e kadar herkesin zevklerine hitap eden trendkot modelleri yıllarca konumunu koruyarak her yeni sezonda farklı model ve tasarımlarda karşımıza çıkmaktadır. Trendkot modellerine birçok farklı model ve tasarımları günümüzde ve yeni sezon koleksiyonlarında oldukça fazla yer alarak neredeyse bütün kıyafet modellerinde kendini göstermeye başlayacak.

Yeni sezonda günlük kıyafetlerde trend olan kot kıyafet modelleri renk ve ton olarak da oldukça farklılıklar göstermektedir. Özellikle de kot elbise modelleri mini tasarımlar oldukça revaçta gözüküyor. Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında ve defilelerinde sıklıkla karşımıza çıkan ve yer verilen kot kıyafet ve özellikle elbise modelleri bu yeni sezonun bayanlar arasında en çok kullanılan ve tercih edilen tasarımları arasında yer alacağa benziyor. Sizlerde henüz yaz alışverişlerinizi tamamlamadıysanız eğer kesinlikle ilk tercihlerinizin arasında trendkot modellerinin gelmesini öneriyoruz. Gireceğiniz her ortamda bu modelleri kullanarak şıklığınız ile bir adım öne geçebilirsiniz.

Share This Post

Post Comment