2019 Yeni Banyo Dolapları Modelleri

Banyolar görüntü ve temizlik bakımından evin en temiz olması gereken yerlerinden birisidir. Eğer banyonuzda bir dolap yoksa bu önemli bir eksikliktir ve siz de bunun sıkıntısını zaten yaşıyorsunuzdur. Kesenize uygun fiyatlarda banyodaki hitiyaçlarınızı karşılayacak bir banyo dolabı alabilirsiniz. Banyonuz dar ise, küçük bir banyo dolabı almanız; büyükse geniş ve boy aynalı bir tercih yapmanız daha doğru olacaktır. 2019 banyo dolapları modelleri arasında en fazla, çok fonksiyonelli olanlar tercih edilmekte. Sade tasarıma sahip işlevsel dolaplarla banyolar hem daha şık bir hüviyete sahip oluyor hem de görüntü kirliliği yaşanmıyor.

2019 Banyo Dolapları Seçenekleri

Günümüzde mobiya almak isteyenlerin önünde pek çok seçenek mevcut. Haliyle banyo dolabı modelleri hakkında bilgi toplamak zor. Bugün itibariyle, ahşap banyo dolapları, tasarım banyo dolapları ve avangard banyo dolapları en çok satılan banyo mobilyaları arasında yer alıyor. Ahşap dolaplar ısıya ve neme dayanıklı olduğu için en çok tercih edilen banyo dolabı türü. Ancak tasarım ve avangard banyo dolaplarını seçenlerin sayısı da bir hayli fazla.  Tasarım banyo dolapları sayesinde banyolar daha şık ve zarif hale geliyor. Bilhassa modern bir ev dizaynına sahip olan kişiler tarafından bu dolap türü seçiliyor. Klasik şekilde ev tasarlayanlar için ise varaklı ve oymalı pek çok model var. Bu banyo dolabı türünde 2019 yılı itibariyle geometrik desenler ağırlık kazanmış durumda.  Avangard banyo dolapları ise daha çok marjinal bir görünüme sahip olmak isteyen ev sahiplerinin tercihi. Lake ve gümüş renkler bu tür banyolara hakim. Avangard banyo tipinde genellikle şatafatlı aynalar yer alıyor. Bu sayede dekorasyon tamamlanıyor.

2019 Banyo Dolapları Fiyatları

Bugün itibariyle banyo dolabı fiyatları 230 liradan başlayıp 5000 Türk Lirasına kadar yükseliyor.  Taksitli alışveriş yapma fırsatın sunan, uygun ödeme koşullarına sahip pek çok firma sayesinde banyo dolabı alabilirsiniz.

Gereksinimlerinizi Karşılayacak Modeli Seçin

Küçük ve dar banyoya sahip biri için banyoya büyük bir ayna koymak diğer lüzumlu adet ve edavata yer kalmamasına yol açacaktır. Bu yüzden küçük bir banyoya sahip olanlar ”mini dolap” seçeneklerine yoğunlaşmalılar. Bunun yanı sıra son günlerde geniş banyoya sahip olan insanlar da mini dolapları tercih ederek ferah ve şık bir dekorasyona sahip olmaya çalışıyorlar. Klasik ahşaptan yapılmış dolaplar ise ahşabın kokusunu ve seçkin duruşunu seçenlerin tercihi olarak göze çarpıyor.

Share This Post

Post Comment