2020 Armine Abiye Modelleri

Tesettür giyimde fark yaratan marka Armine, yeni sezon tesettür abiye modelleri ile büyük beğeni toplamış durumda. Tesettür seven kadınlar için çok sayıda seçeneği bir araya getiren marka, gösterişli modelleriyle fark yaratıyor. Özellikle nişan, düğün benzeri etkinlikler için üretilen abiye kıyafetler renk ve model seçeneklerinde yeterince doyurucu çeşitlere sahiptir. Şık tasarımlı abiye elbise, etek ve bluzlar doğru bir kombinle birlikte, sizi gecenin en şık bayanlarından biri yapabilir.

2020 Tüllü Abiye Elbiseler

Abiye kıyafetlerde etek kısmına önem veren marka, bu bölgede tül detaylarını çok iyi kullanmış. Kumaş üzerinde etekten aşağı süzülen bu tül bölümü, abiye elbiseye adeta farklı bir renk katan cinsten… Renk ve modelle uyumlu ayakkabıyla kombin edildiğinde Armine şıklığını daha fazla hissedebilirsiniz.  Gri ve siyahın mükemmel uyum sağladığı tasarımlar, asil bir görünüm verdiği gibi renk geçişleri ve kombin bakımından bir hayli şık bir seçimdir.

Armine Abiye Elbiseler                                                                   

Armine yeni sezon abiye elbiseler hem sadelikten hoşlananlara hem de gösterişi sevenlere farklı seçenekler sunuyor. Minimal tasarım örneği desensiz ve işlemesiz tek renk düz abiye elbiseler Armine yeni sezon tesettür elbiseler içerisinde en çok beğenilen modeller arasındadır. Diğer yandan elbise uçlarında yer alan dantel desenleriyle de fark yaratan bir abiye elbise kullanımı yapabilirsiniz.

Yeni Sezon Etek ve Bluz Abiyeler

Elbiseye alternatif olarak etek ve bluz seçeneklerine sahip Armine modelleri yüksek bel etekler ve şık tasarım düğmeli bluzlarla de bu sezon abiyeye farklı bir renk katıyor. Kırmızı ve siyahın ön plana çıktığı koleksiyonlarda kemer ve ayakkabı detayları oldukça özenle seçilmiş. Ayrıca renk geçişlerinde de istenen uyum yakalanmış durumda…

Tesettür Abiye Elbise Seçimi

Tesettür abiye seçiminde zorlanan kadınlar için kilo ve uyumlu renk detaylarına bakmak yararlı olacaktır. Çok kilosu olan kadınların kendi bedenlerinden daha büyük kıyafetler yerine çok dar veya bol olmayan tasarımları tercih etmesi tavsiye edilir. Ayrıca boyu daha uzun göstermek adına V yaka abiye elbise ve bluzlar denemek idealdir. Diğer önemli nokta da renk geçişlerinin doğru yapılmasıdır. Yani tesettür abiye elbise seçimini doğru yapsanız da doğru bir renk kombini yapmadığınız zaman elbise bütün özelliğini kaybedebilir. Zor bir renk olan kırmızıdan örnek verirsek, elbise kırmızıysa, eşarbın da boyun kısımlarında benzer tonların olması ve daha sonra diğer renge geçmesi önerilir. Bu şekilde gözü yormayan bir bütünlük sağlanmış olur.

Share This Post

Post Comment