2020 Armine İpek Şal Modelleri

Zarifliğe, şıklığa ve kombinasyona ayrıca önem veren bayanların seçimi olan ipek şallar, 2020 yılı itibariyle vitrinlerde değişik model ve renklerle yerini alıyor. Yeni sezonda tesettürlü bayanlara yönelik çok sayıda çeşidi piyasaya sunan marka Armine, parlak ve şık görünümlü ipek şal modelleri ile beraber beklentilerin üzerinde bir koleksiyon sunuyor. Geniş kullanıcı kitlesine sahip markanın yeni sezon ürünlerinde kırmızı ve diğer canlı renk seçeneklerinin hâkim olduğu söylenebilir. Kaliteli kumaş ve dayanıklı şal modelleri ile uzun yıllar şık ve zarif bir görünüm kazanmak mümkündür. Üstelik hem günlük hem de özel gecelerde kullanıma uygun şekillerde kombin yapabileceğiniz renk seçeneklerini de barındırıyor.

İpek Şal Neden Farklı?

İpek şallar standart tip kumaş çeşitlerine göre kalite, içeriği ve hassasiyeti nedeniyle farklıdır. Bunun yanında insan bedeni için en ideal ürün içeriğine sahiptir. Bu bakımdan ipek şalların organik olduklarını söylemek yanlış olmaz. Diğer yandan parlak saten görünüm ve hafiflikleriyle başınızda yokmuş gibi bir his yaratır. Bu açıdan devamlı kapalı olan çalışan kadınlar için de kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca kullanımlarda boyun bölgesinde diğer şalların aksine bir kalınlaşma yaratmamasıyla da fark yaratır. Yeni sezon Armine ipek şal modelleri %100 ipek ve uygun fiyat seçenekleriyle vitrinlerde yer alıyor.

Armine İpek Şal Modelleri

Uçları püsküllü ve hafif ipek şallar bu sene renk seçenekleri bakımından bir hayli zengin. Toprak tonlar markada öne çıkan ve beğenilen ipek şallardan sadece bir tanesi. Dileyenler puanı, iki farklı rengin karışımından oluşan ipek şalları da deneyebiliyor. Bordo saten görünümlü ipek şallar yine sezonda popüler renkleri yansıtıyor. Armine koleksiyonunda isteyenler için çiçekli desenli ipek şallar da bir hayli şık bir görünüm sağlıyor. Mor ve bordo tonlarda geçiş renkleri yer alan ipek şal modelleri en fazla seçilen tip ürünler arsında. Bunun sebebi keskin renk geçişlerinden kaçmak isteyen kadınların ihtiyaçlarına cevap vermesi olarak değerlendirilebilir. Aniden farklı bir renk yerine benzer tonların karışımının yer aldığı ipek şallar çok daha zarif bir görünüm veriyor. Göz yormaması nedeniyle de tesettür seven kadınların popüler tercihleri arasında.
Şal Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şal seçimi konusu tesettür giyen kadınlar için ayrıca önem taşır. Bunun sebebi şal kullanımının yere ve kıyafete göre değişmesidir. Parlaklık, kumaşın kalitesi, inceliği ya da kalınlığı, rengi, sizin nasıl bir kıyafetle kombin edeceğiniz, her kıyafetle uyumlu mu olduğu yoksa tek kullanımlık için mi bu şalı istediğiniz gibi faktörler önemlidir. Örneğin %100 ipek olan kumaşlar her iki tarafı kullanılma imkânı sağlar. Ayrıca Armine ipek şal ürünleri sıradan kumaşlar gibi temizlenme sonrasında tüylenme sorunu yaratmaz. Fiyat olarak diğerlerine göre fark olsa da şıklık ve kullanım açısından uzun vadede avantajlıdır.

Share This Post

Post Comment