2020 Erkek Bileklik Modelleri

Uzun yıllardır erkek aksesuarı olarak bilinen kemer, saat ve kol düğmelerinin yanı sıra artık erkekler için yepyeni bir aksesuar tasarlandı!

Erkekler için özel hazırlanan erkek bileklikleri ile saatlerin tamamlayıcı olarak ya da tek başına kullanarak harika bir şıklık yakalayabilirsiniz…

Birbirinden şık tasarımın ve yüzlerce çeşidin bir arada bulunduğu bileklikler arasında kombininiz için en uygun bilekliği seçebilirsiniz.

Takı takmayı seven bir erkekseniz sizin için hazırlanmış, deri ağırlıklı bileklikler ile tarz bir duruş sergilemek elinizde.

Kıyafetlerinizi giydikten sonra kollarınız boş kalmış gibi hissediyorsanız, seçtiğiniz farklı tasarımdaki bileklikleri hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz.

Bilekliklerin diğer aksesuarlara göre daha hafif ve kullanışlı olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir.

Erkek Bilekliklerinin Özelliği Nelerdir?

Çok çeşitli ve farkı seçenekleri bulunan erkek bileklik modelleri ip, deri ya da boncuklu olarak tercih edilmektedir.

Tek ve ince bileklik sevmeyen erkekler için tasarlanmış kalın ipler ile birleştirilmiş kalın bileklikler ile kolunuzdaki bu küçük detayla çok şık görünebilirsiniz.

Farklı kombin seçenekleri ile tercih edilen erkek bilekliklerinin en güzel özelliği hafif ve kullanışlı olmasıdır.

Çıkarıp takması kolay olan ve oldukça hafif olan bilekliklerle ağırlığınız hissetmeyeceğiniz bir şıklık yakalamak elinizde.

Çeşitli markaların doğal taşlar ile tasarladığı erkek bileklikleri ile hem enerjinizi hem tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Erkek Bileklikler ile Kombin Seçenekleri

Son dönemlerde oldukça sık kullanılan keten, kumaş ya da kot modası beraberinde erkek saat kullanımı ve erkek bileklik kullanımı arttırmıştır.

Keten pantolonların üzerinde giyilen tişörtle birlikte takılan bileklikler, oldukça farklı bir tarzın şıklık nedeniyle günümüzde sık kullanılmasını sağlamıştır.

Erkek bileklik modelleri çeşitliliği gün geçtikçe artmakta ve çeşitli kahramanların bileklikleri de üretilmektedir. Superman bileklikleri de buna örnektir.

Giyeceğiniz kıyafet oldukça şık olsa da takım elbise giyseniz de her kıyafete özel olarak tasarlanmış dilerseniz şık dilerseniz de birbirinden spor bileklik seçenekleriyle kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Orijinal taşlar ile tasarlanmış bileklikleri, erkek şortları spor ayakkabılar ve düz tişörtlerle kombin yapabilir ve sadelikten kurtularak daha tarz sahibi görünebilirsiniz.

Share This Post

Post Comment