2020 Tesettürlü Elbise Modelleri

Her sezon olduğu gibi yeni sezon tesettür giyim birbirinden farklı model ve renk seçenekleriyle vitrinlerde yerini alıyor. Birbirinden farklı seçenekler içinde sade ve daha gösterişli modelleri bulmak mümkün. Yeni sezon 2016 tesettür elbise renklerinde öne çıkan yeşil, mavi, altın ve turuncu tonları, bordo ve krem tonları sade ya da farklı uygun tonlarla kombin edilebiliyor. Diğer yandan kumaşlarda da farklı seçenekleri kullanmak mümkün… Parlak ya da sade penye kumaşlar ayak bileği boyunda tasarımlarla şık bir kombin yaratıyor.

2020 Brokar Elbise Modelleri

Diğer kumaş türlerine göre daha kalın bir dokusu olan brokar kumaşlar özellikle ince yapılı kadınlarda daha zarif duracak nitelikte tasarlanmış. Belden emer desteği ile şık bir kalıp biçiminde duran bu elbiseler yeni sezon da tesettür elbise modelleri için başarılı örneklerden biridir. Açık ya da daha koyu renklerde tasarlanan bu elbiseler etek kısmındaki kloş detayıyla da büyük beğeni topluyor. Ayakkabıyı örten modelde dilerseniz çantayla ve benzer renk eşarpla beraber kombin edebilirsiniz.

2020 Tesettür Giyimde Minimalist Tasarımlar

Modern dönemin en yaygın akımlarından olan minimalizm, mimarlıkta olduğu gibi giyim alanında da kendini göstermiş durumda. Sade ve şıklığın bir arada olduğu bu akım 2020 yeni sezon tesettür elbiseler için de kendini gösteriyor. Çoğu zaman bir ya da iki renkten oluşan parçalar detayda sadelikle beraber brütün olarak elbisenin modelini ve giyen kişinin zarafetini öne çıkarıyor.

Minimalist renklerde en fazla öne çıkan renk hafif turuncuya yakın kiremit rengi. Canlı ve sade rengiyle bu tonlar siyahla beraber şık bir kombin yapılabilir.

Yeni Sezon Tesettür Elbise Kombinleri

Tesettür kombini için en beğenilen kombinler arasında çanta eşarp, kemer ve ayakkabı kombi yer alıyor. Çanta ayakkabı ve eşarbın benzer tonlarda olduğu kombinler oldukça şık duruyor. Alternatif olarak aksesuarlarla beraber de kullanım mümkün. Özellikle tesettürde sade elbise sevenler için aksesuarlar kullanılması ve daha göz alıcı görünüm kazanmak mümkün. Kemer detaylarında kurdela modelleriyle kombin yapmak mümkün. Yüksek ten bağlanan kemerler sayesinde oldukça şık ve daha uzun görünebilirsiniz.

Share This Post

Post Comment