Abiye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özel gecelere her kadın şık görünmek ister. Bu nedenle bu davet ve organizasyonlarda kıyafet seçiminde bazı noktalara dikkat etmekte fayda vardır. İlk olarak kilo ve boya göre, yani vücudun yapısına uyan bir kıyafet seçimi oldukça önemlidir. Bu sayede daha şişman ya da daha kısa görünmezsiniz. Örneğin balıketli ve ciddi kilo fazlası olanların bol abiyelerden kaçınmaları önemlidir. Kiloların sorun olduğunu kabul edersek,  uzun ve normal genişlikte elbiseler sizi daha zarif gösterecektir. Bir diğer konu her şeyin moda diye giyilmemesi gerektiğidir. Yani yeni sezon abiye modeli bir A markasının yeni sezon ürünü olduğu için giyilmemeli, gerçekten siz beğendiğiniz ve kendinize yakıştırdığınız için giyilmelidir.

2020 Pelerinli Abiye Modelleri

Zarif bir görünüm sağlamak isteyenler için pelerinli abiye modelleri bu sezon oldukça popüler. Boyundan ya da kollardan sarkan pelerinler daha şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Renklerde yeşil, mavi, altın tonları, krem ve bordo en fazla tercih edilen renklerdendir. Güzel bir kombin yaparak davetin en şık bayanı olabilirsiniz.

Dantelli Abiye Modelleri

2020 yeni sezon tesettür abiye modellerinde öne çıkan bir diğer model dantelli elbiseler. Dantelin hem dişiliğini yansıtan hem de son derece zarif bir görüntü veren bu abiyelerde turkuaz ve bordo tonlar öne çıkıyor. Belden kemer detayı ile oldukça zarif bir görünüm vermeniz mümkün. Kemer rengi ve ayakkabı kombinini elbisenin rengine göre kullanabilirsiniz. Örneğin bordo renk bir abiye elbisenin kemer kombini altın ve krem tonlarında kullanılabilir. Yine krem renk bir elbise varsa da kemerde ve ayakkabılarda birkaç ton koyu renkler seçilebilir.

Share This Post

Post Comment