Aker Giyim Modelleri

Her sene olduğu gibi bu sene de tesettür giyimde yeni ve şık modeller kullanıcılarını bekliyor.  Tesettür giyimde geniş kullanıcı kitlesine sahip Aker 2020 tesettür modelleribeklenenden daha fazlasını veriyor. Tesettür giyimde gerekli olan tüm seçenekleri sunan marka, ferace, günlük ve özel geceler için elbise modelleri yanında birbirinden şık şal ve eşarplarla da şıklığınızı tamamlıyor. Farklı kombin seçeneklerini bu ürünler arasından gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Her üründeki farklı renk seçenekleri sayesinde ideal kombinleri yapabilirsiniz.

Aker Elbise Modelleri

Hem abiye hem de günlük giyim için aker elbise modelleri renk, kumaş ve model seçeneklerinde bekleneni veriyor. İster penye kumaş ister daha kalın kumaşlardan üretilen elbiseler, kemerle kullanım için de gayet uygun. Ayak bileklerine kadar olan elbiselerde onlarca renk seçeneği arasından yeni sezonda canlı renkler yanında altın ve krem tonları da oldukça rağbet görüyor. Abiyelerde siyah her zamanki gibi önemini kaybetmezken, mavi, turkuaz renkler geceye damga vurmanıza yarayan türden.

Aker Ferace Modelleri

Özellikle tesettür giyimde sıkça kullanılan feraceler, rahat kullanımıyla dikkatleri çekiyor. Aker ürünlerinde tesettür grubunda en fazla beğeni toplayan 2020 ferace modelleriyakasız ceket şekliyle sonbahar aylarında tesettür giyim seven kadınlar için ideal bir çözüm oluyor.

Aker Eşarp ve Şal Modelleri

Şal ve eşarp konusunda kaliteli ve onlarca çeşit sunan Aker, yeni sezona da hızlı şekilde giriş yapmış durumda.  İpek şallar, saten eşarplar, elbiselerin en önemli tamamlayıcılarından.  Eşarp kombinlerinde özellikle koyu renk elbise ve ferace modellerinde renk geçişlerine dikkat etmek önem taşıyor. İster püsküllü kullanım isterseniz de sade renklerle tasarlanan bu modeller kadınların tüm zevklerini karşılamak amacıyla tasarlanmış.

2020 Büyük Beden Tesettür

Yeni sezonda Aker tesettür ürünlerinde büyük beden kıyafetlerle de fark yaratan tasarımlara sahip. Birçok kişinin bu konuda olan endişesinin farkında olan marka, bu endişelere son vermek için tasarım bakımından farklı çok sayıda seçeneği sizlere sunuyor. Elbise, ferace ve bluz konusunda istenen beden ölçülerinde yeni sezon büyük beden tesettür elbise bulmak mümkün…

Tesettür Kombinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni sezonda tesettür kombin örnekleri arasında en dikkat çekenler ayakkabı, kemer ve eşarp üçlüsünün benzer tonlardan olmasıdır. Bunun yanında eşarbın boyun kısmında geçiş tonları olması ve eşarp deseni ile elbise desenlerinin de birbirine uyum sağlaması bütünde şık bir görünüm sağlaması bakımından bir hayli önemli. Çanta ve ayakkabının da bütünlüğüne dikkat etmekte yarar var.

Şal kullanımı tesettürde yaygın şekilde görülmektedir. Her sezon olduğu gibi bu sezon da Aker 2020 şal modellerikullanıcılarını vitrinlerde beklemekte… Farklı kumaştan yapılan şallar tesettür giyim seven bayanların her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde. Eşarp yerine şal kullanmak istiyorsanız Aker yeni sezon şal modellerini deneyebilirsiniz. Model seçeneğine göre renk seçenekleri olan şallar sizin tüm isteklerinize cevap verebilecek nitelikte.
İpek Şal Kullanımı ve Seçimi

Kumaş konusunda daha farklı bir yere sahip olan ipek kumaş, hassas ve kaliteli yapısıyla oldukça fazla kadının şal seçenekleri arasında yerini buluyor. Hem yumuşak bir dokuya sahip olması hem de son derece şık görünüm vermesi ipek kumaş şalmodellerinde beğeni topluyor.

İpek kumaş seçiminde bazı dikkat edilmesi gereken noktalardan da bahsedilmesinde fayda vardır. İnsan sağlığı için en yararlı kumaş dokusuna sahip olan ipek, aminoasit değerindeki uygunluk nedeniyle bunu sağlar. Organik yapıdaki ipek kumaşlar serinlik, ferahlık hissi verir. Tesettür giyimde bu açıdan ciddi bir kullanım avantajı sağlar. İpek eşarbı sorunsuz kullanmak için renk seçimine dikkat etmeniz ve kendi ten renginize uyumlu modelleri seçmeniz tavsiye edilir. Kendi içerisinde sınıflandırılan ipeklerin kullanımı bunun dışında hassas bir temizleme gerektirir. Özellikle çabuk şekli bozulan saten ipek kumaşlarda yüksek sıcaklıktan özellikle kaçınmak gerekir.

Aker Yeni Sezon İpek Şal Modelleri

Şal ve tesettür eşarp alanında tecrübeli marka Aker, yeni sezonda birbirinden şık tasarımlarıyla hem göze hem de cebe hitap ediyor. Çok sayıda model ve renk seçeneğinin olması markayı avantajlı yapan özelliklerden biridir. İpeğin mükemmel görünümü ve kullanım avantajını veren modeller, 2016 yeni sezon ipek şal modelleri seçeneği ile internet sitesi üzerinden ve gerçek mağazalarla müşterilerini bekliyor.

Canlı renklerin ağırlıklı olduğu ipek şallarda daha yumuşak tonları da görmek mümkün… Kıyafetle mükemmel uyum sağlayacak bu ürünler uzun vadede kullanım sağlaması ve kumaş kalitesinin yüksekliği ile size beklenenden daha fazlasını sunuyor. Ağırlıklı olarak tek renk kumaş şal çeşitleri aynı anda birden fazla renk seçeneği ile onlarca kombin yapma imkânı veriyor. Bu açıdan da tesettür seven kadınların kıyafet algısını daha da artıracak türden fayda sağlıyor.

Aker İpek Şal Farkı

%100 ipek şalların müşteriyle buluşmasını sağlayan Aker, tesettür ve şal seven bayanların uzun sürede kullanabileceği ürün koleksiyonu sunuyor. Diğer kumaşların aksine tüylenme yapmayan ipek şallar bu bakımdan da uzun vadede büyük avantaj sağlıyor. Ayrıca çift taraflı kullanım imkânı sayesinde yeni sezon Aker ipek şallaroluşan kullanım avantajını bir kere daha gözler önüne seriyor. Klasik model şal türlerine göre fiyat farkı söz konusu olsa da kaliteli ürünleri ve kumaşların dayanıklılığı ile Aker ipek şal koleksiyonu kapsamlı bir müşteri memnuniyeti sunuyor.

Share This Post

Post Comment