Asker Sevgiliye Hasret Sözleri – Asker Sevgiliye Sözler Resimli

Asker sevgiliye aşk sözlerini magazinozel.com ailesi olarak yayınlıyoruz. Kısacası her Asker sevgilinin duymak istediği anlamlı, güzel, duygusal, etkili, romantik resimli Asker Aşk sözleri çok beğeneceksiniz. Sizlerde bu en yeni, en etkili, resimli Asker sevgiyle sözleri yolunu beklediğiniz sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Asker Sevgiliye Özlem Sözleri

Nasıl bir kalbim var böyle; seni görüyorum güp güp atıyor, sen yoksun acı acı atıyor. Ama canım sevgilim bu kalbim her zaman senin için atıyor.
 
Bu kalbe bir kere adın yazıldı bir daha silinmeyecek, bu ömrüm ömrüne adandı son nefesim seninle olacak.
 

Biliyorum o on iki ay geçecek, o şafak bir gün doğan güneş diyecek, işte o doğan güneş bizim için doğacak Aşkım. Asker sevgiliye güzel sözler.

 
Asker oldun sevgilim, beni, bu vatanı korumak için uykusuz kaldın, uykularını böldün. Uykum arasında rüyamda gördüm seni çok seviyorum diye haykırdım ama duyuramadım.


Giderken arkandan baka kaldım, gitme canım sevgilim diye haykıramadım, olsun be askerim sonunda seninle mutluluk varsa o şafak elbet atmaya mahkum.

 
Ayrılığa da gülüyorsam, hasretimi gözlerimde saklıyorsam bil ki askerim sana olan sevdamdandır.
 

Canım sevgilim sen vatan nöbetindesin, ben ise senin nöbetindeyim, sensizliğin nöbetindeyim. Biliyorum bir gün bu nöbetlerimiz bitecek, seven bu kalpler kavuşacak.

 
Sen şafak sayıyor musun sevgilim bilmiyorum ama ben her gün geleceğin günleri sayıyorum. Bak bugünde geçti ayrılık bir gün daha azaldı.
 
Aşkım seni ısıtan bir yorgan olsun, kalbim her zaman seni koruyan bir kalkan olsun, sevgim senin şafağın olsun. Seni çok seviyorum Aşkım
 
Benim sevdiğim asker oldu, onsu geçen her gün gözlerim doldu, ama sevdiğim gelecek bu ayrılıklar son bulacak.
 

 

Canım askerim, seni çok özledim, geleceğin günleri bir bir sayıyorum. Asker sevgiliye güzel sözler www.magazinozel.com yazısını okumaktasınız.
 

Sen gittikten sonra boşluğunu dolduramadım, sensiz geçen günlerin hesabını yapamadım, ne olur gel artık ben bu hasrete dayanamaz oldum.

 

Seninle yaşamak çok güzeldi, senden ayrılmak çok acı ve zor geldi. Bilmiyorum seni görmeden, senin elini tutmadan nasıl yaşayacağım.

 

 

Bu kalbe bir kere adın yazıldı bir daha silinmeyecek, bu ömrüm ömrüne adandı son nefesim seninle olacak.
 
Sensiz ilk günüm askerim, ben hep seni özlerim, ben hep seni beklerim. Sen gelene kadar gözlerimden yaşlar dökerim.
 
Benim şimdi sana ihtiyacım var. Senin gülüşüne, senin bakışına, canım sevgilim deyişine, sana çok ihtiyacım var canım sevgilim seni çok özledim.
 
Canım askerim özlüyorum işte seni öyle sıradan herkes gibi değil, her an her saniye seni özlüyorum yeniden tekrar tekrar.
 
Biliyorum o on   iki ay geçecek, o şafak bir gün doğan güneş diyecek, işte o doğan güneş bizim için doğacak Aşkım.
 
Belki sen şimdi ya uykudasın, ya nöbetsin, canım sevgilim sen her zaman benim kalbimdesin.
 

Askerimin otobüsü korna çalarak gidiyor, yârimden ayrı kaldım yüreğim yanıyor, söyle bana söyle sevgilim bu ayrılık çabuk geçer mi?

 
Sen bilir misin sevgilim? Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Yokluğunda sevginle bu yüreği ısıtabilmektir.
 
Eğer sen gelmeden ölürsem kaldırmasınlar cesedi mi sen gelmeden, sen ellerinle sana açık giden gözlerimi kapatmadan.
 
Canım sevgilim senden uzakta yaşamak zor olsa da senin hasretinle yaşayacağım, sen 12 ay sonra yanıma geldiğimde hasretimi kurşuna dizeceğim.
 
Asker sevgiliye güzel sözler ne söylenebilir ki ona en güzel kelime seni çok seviyorum askerim demek varken.

 

Gittiğin yerlerde güzel bir kız görürsen ona vurulma ve seni çok seven, senin için her gün gözyaşı döken bu sevgilini unutma.

Share This Post

Post Comment