Ataşehir Türkan Saylan Tıp Merkezi Randevu Alma 2020

Ataşehir‘de kurulan Türkan Saylan Tıp Merkezi randevu sistemi ile de hastalarına öncelik sağlamaktadır. Türkan Saylan Tıp Merkezi‘nin resmi web sitesi üzerinden TC Kimlik No girerek ve güvenlik kodunu doğru şekilde girerek randevunuzu alabilirsiniz. Daha sonra karşınıza çıkan ekranda tarihi belirliyorsunuz ve ardından hangi branş için randevu alacaksanız onu seçiyorsunuz. Örneğin; KBB, Çocuk Hastalıkları, Kadın hastalıkları gibi…

TÜRKAN SAYLAN TIP MERKEZİ ONLİNE RANDEVU ALMA

https://ehbys.fonetyazilim.com:8280/34007/login.aspx?ReturnUrl=/34007/onlineislemler/randevuver.aspx

Yukarıda ki bağlantıyı tıklayıp randevu alabilirsiniz! Ayrıca tarayıcınıza yapıştırıp ve gerekli adımları takip ederek randevu tarih ve saatini online olarak alabilirsiniz.

ATAŞEHİR TÜRKAN SAYLAN TIP MERKEZİ HAKKINDA

Tam olarak Ataşehir‘de 2010 yılında bu merkez kurulmuştur. Türkan Saylan Tıp Merkezi Ataşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlıdır. Ataşehir bölgesinin en önemli sağlık noktalarından birisi de burasıdır.

Türkan Saylan Tıp Merkezi Küçükbakkalköy’de bulunmaktadır. Prof. Türkan Saylan‘ın kurduğu Tıp Merkezinde aşağıda ki bölümler hizmet vermektedir.

– Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

– Kulak Burun Boğaz

– Göz Hastalıkları

– Kadın Hastalıkları

– Dermatoloji (Cildiye)

– Aile Hekimliği

– Acil

– Ağız ve Diş Sağlığı

– Laboratuar

– Radyoloji

– İç Hastalıkları (Dahiliye)

Türkan Saylan Tıp Merkezi kurucusu Türkan Saylan 2009 yılında vefat etmiştir. Bir çok ödüle sahip önemli bir kişidir. İsterseniz aşağıda ki telefondan hastaneyi arayarak bilgi alabilirsiniz.

ATAŞEHİR TÜRKAN SAYLAN TIP MERKEZİ ADRES VE TELEFON

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No : 4
Ataşehir / İstanbul
Telefon : 0 216 577 71 40 (Pbx 6 Hat)

Share This Post

Post Comment