Başörtü Şal Modelleri

Değişik şal modelleri şık ve zarif kombinasyonların vazgeçilmezi olarak moda trendlerinin başında yer alıyor. Şal modellerinin yanında tesettür giyiminin en özel detayını oluşturan şık başörtüleri ile kombinasyonlarınızı son derece zevkli hale getirebilirsiniz.

Başörtü ve şal modelleri, günümüz moda trendlerinde adından sıkça söz ettirmektedir.  Kullanıcısına sunduğu bağlama yöntemleri ile de kombinasyonlara renk katan şal ve başörtüler ile kombinasyonlarınızda çeşitlilik sağlayabilirsiniz.

Moda tutkunları için değişik şal bağlama teknikleri öğrenmek gerçekten çok büyük bir zevk oluşturacaktır. Aynı şal veya eşarp ile birçok kombine imza atabilir, bu sayede çevrenizdekilerin beğenisini kolaylıkla toplayabilirsiniz.

Renk ve desen alternatifleri ile vazgeçilmez kombinler yaratacağınız başörtü ve şal modelleri hem her zevke hem de her tarza hitap edecek çeşitliliğe sahiptir.

2020 Yılına Ait Başörtü ve Şal Trendleri

Bu yıl da başörtü ve şal trendleri, geçtiğimiz yıl olduğu gibi renkli ve canlı tonlarda olacaktır. Yani geçtiğimiz yılki canlılık bu yılda korunacaktır.

Giyim modasında üç dört yılındır hâkimiyetini korumakta olan püskül trendi, bu yıl da eşarp ve şallardaki hâkimiyetini koruyacaktır.

2019 yılında olduğu gibi bu yıl da teması çiçeklerden ve güllerden oluşan desenler, geometrik desenler, eşarp ve şallar üzerindeki soyut tasarımlar ve çizgili desenler başörtü ve şal modası için vazgeçilmez bir hal alacaktır.

Başörtü ve Şal Modasında Renkler

Siyah, modanın her alanında damgasını vurmuş olan bir renktir. Erkek giyiminde olduğu gibi bayan giyiminde de siyah önemli bir yer almaktadır.

Özellikle önemli davet ve organizasyon katılımlarımız için siyah bir elbise hepimizin dolabında yer almaktadır. Başörtü ve şal trendlerinde de siyahın önemli bir yeri vardır.

Başörtü ve şal renkleri, mevsimlere göre ayrılacak olursa aşağıdaki gibi detaylandırmak mümkün olacaktır:

Bunun yanında 2020’in yaz aylarında çokça kullanılan mavi tonlardaki eşarplar bu yıl da adından çokça söz ettirecektir.

Son bahar ayları için ise ağırlıklı olarak turuncu, sarı ve kırmızı tonları hâkim olacaktır. Kışlarında

Kış aylarında ise vazgeçilmez renk olan kahverengi ve siyah kullanılmaya devam edecektir.

Share This Post

Post Comment