Bayan Çanta Modelleri

Çantasız olmaz diyen siz değerli bayanlar için en güzel bayan çanta modellerinden oluşturduğumuz galerimizi mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. 2020 yılında da en güzel çanta modelleri ile piyasaya giren bir sürü markanın çanta modellerini sizler için derledik. Yazımızın devamında en güzel bayan çanta modelleri ile ilgili galerimizde birbirinden güzel ve alımlı 2020 çanta modellerini bulabilirsiniz.

Her yıl olduğu bu yılda bayanların gözde aksesuarlarına biri de çanta modelleridir. Gucci bayan çanta modelleriPrada bayan çanta modelleriVakko bayan çanta modeliMoschino bayan çanta modelleri ve Dolce Gabbana bayan çanta modelleriile 2016 sezonunda da en güzel çantalar siz bayanların beğenisine sunuyoruz.

Hepsi birbirinden şık, birbirinden güzel bu çanta modellerine bakmadan çanta almayınız. Baştan aşağı uyum içinde, her bir aksesuarı ayrı bir özellikteki siz bayanlar, tek eksiğini çanta modelleri ise doğru yerdesiniz. Makalenin devamındaki bayan çanta modellerini uzun uğraşlarımız sonucunda en güzel olanlarını derledik.

Bazen klasik, bazen asaletli, bazen zarif, bazende eğlenceli ve neşeli gösterir çantalar bayanları. Seçim tamamen sizin. Hangisi olmak istiyorsanız istediğiniz tarzda bir çanta modeli bularak, aynı zamanda kıyafetinize uyun bir model bakarak görünümünüzün tek kalan eksiini de tamamlamış olursunuz. Renk renk, desen desen çanta modelleri her sezon olduğu gibi bu sezon da çok tutulacağa benziyor. Geçen yılın en moda çanta rengi pembeydi. Bu yılda yine açık renkler rengarenk modeller süslüyor vitrinleri.

Çanta alırken dikkat edilmesi gereken bazı küçük detaylar da vardır. Gerçi bir kadın bir çantayı eğer çok beğendiyse içine bişey sığdıramasa da boş kullanır gene de kullanır:)  Örneğin çantanızda çok eşya taşıyorsanız – ki bir çok bayan böyledir – çok küçük çantalara sığdırmaya çalışmayın kabarmış bir çanta şıklığınızı zedeler. Örneğin spor giyiniyorsanız, kot pantolon giyiyorsanız mavi tonlardaki zincirlerle güzelleştirilmiş bir çanta modeli şıklığınızı tamamlayacaktır. Ayrıca gece davetleriniz için zarif giyiminizi tamamlayacak çanta modeli cüzdan çanta modelidir.

En ünlü çanta üreticilerinden Moschino geçen yıl olduğu gibi bu sezonda da birbirinden şık modelleriyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca bir de her modele uygun çanta modeli aramak yerine joker olarak nitelendirebileceğimiz çanta modelleri de kadınların imdadına yetişiyor. Moschino çanta modelleri de bu yüzden çeşitli kıyafetlerde kullanılabiliyor. Tarzlarına güvenen hanımlar çeşit çeşitMoschino çanta modelleri sizleri bekliyor.

Çanta Fiyatları ise oldukça düşük bir alt limitleri var, Örneğin 40-50 TL’den başlayıp isterseniz 5000 TL ye de çanta fiyatlarımevcuttur. Seçim tamamen sizin, bütçenize ve şıklığınıza harcayacağınız limit sizin için önemlidir. Bütün kadınlar şık olmayı hakeder.

Share This Post

Post Comment