Bayan Çizme Modelleri

Çizmeler özellikle kış aylarında kadınların vazgeçilmezleridir. İyi seçilmiş bir çizme kadınları son derece seksi ve çekici gösterir.  Hele bir de yanlış seçilmiş çizme modelleri vardır ki adeta bağırır sahibine kurtarın beni diye 🙂  Üstelik sizi itici hale getimesi de çabası. Bu duruım sadece çizme seçimi ile alakalı değil, hayatttaki tüm seçilerimizi yaparken dikkat etmemiz gerekiyor. İşte bu gibi durumlarda meydana çıkmıştır moda denilen kavram.

Artık çeşit çeşit çizme modelleri mevcut piyasa da sizin oğru bir seçip yapıp doru çizmeyi seçmeniz gerekmektedir bu durmda. Örneğin ince topuklu çizme modelleri, harley davidson çizme modelleri, diz üstü channelçizme modelleri. 

Çizmeler genel olarak ayakkabı fiyatlarına göre biraz  daha pahalı olabilmektedir. Tabi bunda seçtiğiniz marka veya modelin etkisi  de büyüktür. Ancak genel olarak çizme fiyatları 150 ve 500 TL aralığındadır diyebiliriz.

Çizmeler dize kadar çıktığı için hareketlerinizi belli ölçüde kısıtlar. Ancak zarif bir bayan yürüyüşünde de bundan çok daha fazlasına da ihtiyaç yoktur. Buna rağmet pek çok katın çizme yerine botu tercih eder. Ancak benim kesin düşüncem kadınların kadın gibi giyinmesi zarif olması her zaman daha uygun olacaktır.

Yukarıda yeni kreasyonun birbirinden güzel çizme modellerini sizin için derledik. Mümkün olduğu kadar tüm renkler ve modelleri eklmeye ve mümkün olduğu kadar en güzellerini derlemeye çalıştık. Beğenmeniz ümidiyle.

Share This Post

Post Comment