Bayan Cüzdan Modelleri ve Fiyatları

Cüzdan bir aksesuar olmaktan çok bir ihtiyaçtır. Kullandığınız cüzdan, sürekli kullanacağınız ve hep yanınızda taşıyacağınız için oldukça önemlidir. Tarzınızı ve stilinizi yansıtan bir cüzdan çantanızdan her çıkardığınızda sizi mutlu edecektir. Bayanlar için ayrı bir önem taşıyan cüzdanlar çeşitli model ve fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Markadan markaya ve modelden modele değişen bayan cüzdan fiyatları hakkında sizlere bir derleme hazırladık.

Derimod Bayan Cüzdan Fiyatları

Derimod stile şıklık katan tarzıyla her yıl olduğu gibi yeni cüzdan modelleriyle karşımıza çıkıyor. Derimod özellikle sağlam ve şık duruşuyla her zaman cüzdan seçiminde bakılması gereken modeller sunuyor. Çeşitli renk ve modellerdeki Derimod cüzdan fiyatları ise 69.00TL ile 99.00TL arasında değişiyor.

Nine West Bayan Cüzdan Fiyatları

Farklı tarzıyla adından söz ettiren Nine West bayan cüzdanlar model çeşitleri ile birçok seçenek sunuyor. Tüm dünyada en moda aksesuarların adresi olan Nine West bayan cüzdan fiyatları 69.00TL İle 229.00TL arasında değişiyor.

Pierce Cardın Bayan Cüzdan Fiyatları

Zarif ve şık tasarımlarıyla bayan cüzdanlarında belirleyici etkiye sahip olan markanın model ve büyüklüğe göre değişen cüzdan fiyatları bulunmakta. İster günlük ister gece kullanım için farklı modeller sunulmakta. Pierre Cardın bayan cüzdan fiyatları 67.50TL ile 139.00TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Guess Bayan Cüzdan Modelleri

Birçok ünlünün tercihi olan Guess marka bayan cüzdan fiyatları farklı tasarımlarıyla göz dolduruyor. Kendine özgü aksesuarlar yaratan Guess bayan cüzdan fiyatları ise 109.00TL İle 239.00TL arasında değişiyor.

Lecoste Bayan Cüzdan Fiyatları

Spor ve her zaman trend tarzıyla Lecoste eskimeyen bir marka olarak bayan cüzdan modellerinde farklı tasarımlar sunuyor. Dayanıklı ve kullanışlı Lecoste bayan cüzdan fiyatları ise 169,00 ile 299.00tl arasında değişiyor.

Louis Wuitton Bayan Cüzdan Fiyatları

Tüm dünyada sevilerek kullanılan bir marka olan Louis Wuitton özellikle desenli bayan cüzdan fiyatları ile dikkat çekiyor. Louis Wuttion bayan cüzdan fiyatları ise 395.00TL ile 435.00TL arasında değişiyor.

Gucci Bayan Cüzdan Fiyatları

Bir dünya markası olarak farklı tasarımlara imza atan Gucci bayan cüzdan modellerinde yenilikleri ve modern tasarımları ile ilginizi çekebilir. Resim desenli ve düz modelleriyle mevsimlere göre farklı tasarımlar sunan Gucci marka bayan cüzdan fiyatları ise 570.00TL İle 1824.00TL arasında değişiyor.

Burberry Bayan Cüzdan Fiyatları

Özellikle ekose kumaş tasarımıyla cüzdan modellerini piyasada duyuran Burberry marka bayan cüzdan modellerişık ve zarif görünüşleriyle bayanların gözdesi olmuştu. Burberry bayan cüzdan fiyatları 1008.00TL ile 1502.00TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Diğer Markalarda Bayan Cüzdan Fiyatları

Yukarıda dünyaca ünlü markaların bayan cüzdan fiyatlarındaki skalasını sunduk. Tabi herkesin bütçesine göre farklı marka ve modeller bulunmaktadır. Polo, Adidas, Defacto, Koton, Mango gibi markalarda bayan cüzdan fiyatları 39.00TL İle 109.00TL arasında değişiyor.

Tarzınıza en uygun ve en ekonomik cüzdanı bulmak için fiyat karşılaştırması ve model karşılaştırması yapabilir ve en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Bayan Cüzdan Modelleri

Bayan Cüzdan Modelleri

Her zaman bizimle olan bir aksesuardan çok bir ihtiyaç olan cüzdanlar özellikle bayanlar için ayrı bir önem taşımaktadır. Kullanışlı olmasının yanında cüzdan modellerinde şıklığı da bir arada bulmak isteriz.

Çeşitli markalar her yıl yeni cüzdan modelleriyle yeni tasarımlarla ürünler sunarlar. Çantamızdan her çıkardığımızda bizi mutlu eden, tarzımızı yansıtan ve kullanışlı olan bayan cüzdan modelleri her daim ihtiyacımız olan ürünlerdir.

Bayan Cüzdan Modellerinde Yeni Trend

En yeni cüzdan modellerinde trend deri ağırlıklı olanlar olarak karşımıza çıkıyor.En yeni cüzdan modelleriiçin bir araştırma yaptığımızda karşımıza çeşitli tasarımlar çıkıyor. Bu tasarımlar içinde deri modeller bu sezon ağırlıkta.

Deri bayan cüzdanlar hem dayanıklı, hem de kullanışlı olduklarından çok tercih ediliyor. Bayan cüzdan renklerine baktığımızda neredeyse tüm renklerin bulunduğu bir yelpazede satışa sunulduğunu görüyoruz.

Bayan Cüzdan Modellerinde Yeni Biçim Yeni Tarz

Bayan cüzdan modellerinde uzun ve dikdörtgen cüzdan modelleri bu sezon öne çıkıyor. Rahat kullanımı ve çantada kolay bulunması gibi özellikleriyle yeni trend bayan cüzdan modelleri daha büyük ve daha çok bölmeli olarak tasarlanmış.

Bu sezon desenli ve de  renkli  olan cüzdan çeşitleri, metal detaylar ile birlikte hareketlendirilmiş birbirinden şık ve de modern stilleriyle ön plana çıkıyor. Sade modellerin yanı sıra detaylarında farklı tasarımların bulunduğu modeller şık ve kullanışlı bayan cüzdan modelleri arasında yer alıyor.

Markalarda Bayan Cüzdan Modelleri

Burberry Bayan Cüzdan Modelleri

Burberry bayan cüzdan modelleri piyasayı etkileyen tasarımlar sunuyor. Ekose desen ve kahverenginin ön planda olduğu modeller dikkat çekiyor. Dikdörtgen fakat fazla uzun olmayan modellerde aradığınız farklı tasarımı bulabilirsiniz.

Comme Des Garçons Bayan Cüzdan Modelleri

Tüm dünyada tasarımlarıyla fark yaratan bu markanın bayan cüzdan modellerinde puantiyeli ve küçük tasarımları dikkat çekiyor. Siyah ve beyazın tezatlığını puantiye ile birleştiren bayan cüzdan tasarımları dikkat çekiyor.

Vivienne Weswood Bayan Cüzdan Modelleri

Vivienne Westwood bayan cüzdan modellerinde resimli modellerle fark yaratıyor. Mavi turuncu gibi renklerin mat tonlarının kullanıldığı modeller birer tablo görüntüsü yaratıyor. Tarzınızla fark yaratmak istiyorsanız bu cüzdan modellerini denemelisiniz.

Guess Bayan Cüzdan Modelleri

Guess bayan cüzdan modellerinde şıklığı ön plana çıkarıyor. Düz renklerin üzerine küçük metal detaylarla zarif ve gösterişli modeller sunuyor. Tokalı ve uzun bayan cüzdan modelleri farklı tasarımlarıyla sunulurken özellikle gece kombinleri için özel bir seçenek sunuyor.

Desa Bayan Cüzdan Modelleri

Bol çeşit ve kullanışlı modeller sunan Desa bayan cüzdan modellerinde farklı tasarımlar sunuyor. Mat pembe düz ya da bordo daha küçük modeller dikkat çekiyor. Desenli modeller ve farklı toka kullanımları dikkat çekiyor.

Farklı Tercihler İçin Bayan Cüzdan Modelleri

Çeşitli markalarda çeşitli modeller farklı tasarımlarla sunulurken Adidas, Nike gibi daha spor tasarımlarda tercih edilebilir. Yine tüm modellerde çanta ile uyumlu tasarımlar mevcut. Uyum sevenler için çanta ve cüzdan modeli birbirini tamamlayıcı şekilde tercih edilebilir.

Share This Post

Post Comment