Bu Yaz Trendi Midi Etekler

Daha kadınsı bir görüntü elde etmek isteyenlerin tercih ettiği etek stillerini birçok yelpazede ele almak mümkün. 2020 yılına damgasını vuran ise, midi etek modelleri gibi gözüküyor. Ne çok kısa ne de uzun olmamasıyla farklı bir bohem hava yaratan midi etekler, bu yıl çok tercih edileceğe benziyor.                            

Midi Etek Modelleri   

Dizin biraz altında boyu olan midi eteklerin birçok çeşidi vardır. Kot midi etekler, kumaş midi etekler, Retro tarzı midi etekler ve daha geniş alanda incelemek mümkündür.

Midi Eteklerde revaçta olan renk çeşitleri ise; kot rengi, yazın ışıltılarını içinde taşıyan; , sarı, bebek mavisi, pembe, kırmızı tonları. Daha dikkat çekici ve gösterişli bir görünüm elde etmek isteyenler ise midi etek tercihlerini neon renklerden yana kullanabilirler.

Kabarık, pileli, düz olarak da midi eteği daha geniş yelpazede incelemek mümkündür. Kadınların bu yıl çok tercih edeceği düşünülen bu eteklerin nasıl giyileceği de daha güzel bir görünüm elde etmek için bir hayli önemlidir. Aksi takdir de güzel bir görünüm elde etmek isterken bu sıra dışı eteklerle bilakis basit bir görünüme de neden olabilirsiniz.

Midi Etek Nasıl Giyilir?

Salaş ve rahat bir görünüm elde etmek istiyorsanız, midi etek tercihinizi düz ve hafif pileli eteklerden yana kullanabilir, üzerine de de eteğin içerisine sokabileceğiniz; bir bluz ya da rahat kesimli bir gömlekle tamamlayabilirsiniz. Yine altına; sivri uçlu, tek renk bir topuksuz hafif düz ayakkabı giyerek çok hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Eğer daha kadınsı ve daha gösterişli bir görünüm elde etmek istiyorsanız ya da gece dışarıya çıkmak için giyinecekseniz; biraz daha hareketli, kabarık tül midi etekleri tercih etmelisiniz. Üzerine giyineceğiniz bir yakasız gömlek, dar bluz ve ceketlerle istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Bu tip günler için, ayakkabı seçiminizi ise topuklu ya da sivri uçlu ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz.  80’li yıllarda çok moda olan midi etekler bu yıl da adından çok söz ettireceğe benziyor. Özellik yaz aylarının gelmesiyle sizde midi eteklerini tercih edebilirsiniz. 

Share This Post

Post Comment