Cavalli Bahar Koleksiyonu

Bu yazımızda ünlü moda markalarının yeni koleksiyonlarını merak edenler içinCavalli Bahar koleksiyonu nu tanıtacağız. Siyah ve beyazın asaletini sergileyenCavalli Bahar koleksiyonu bütün ihtişamıyla işte karşınızda.

Roberto Cavalli ilkbahar yaz koleksiyonu nu sergilediğimiz bu yazımızda bir kaç cümleyle sizlere bu koleksiyonu tanıtmaya çalışacağız. İlkbahar yaz roberto cavalli koleksiyonu farklı tarz ve desenlerdeki kesimleriyle ve siyah rengin asil duruşuyla yine başlı başına bir güzellik sergiliyor. Bu sezon siyah renge ağırlık veren cavalli koleksiyonunda siyah rengin yanı sıra beyaz ve gri tonlarlada güzel bir kombin oluşturmuştur.

Farklı renklerin hakim olduğu cıvıl cıvıl elbise modelleri ile de roberto cavalli bu yaz kadınların hem güzelliğini hemde cazibesini fazlasıyla ortaya çıkaracağa benziyor. Ayrıca son yılların trendi hayvan desenleri, ayrıntılardaki canlılık ve ruhani diyeceğimiz tarzdaki beyazlar da bu sezon cavallifashion  etki yapan etkenler arasında görünüyor. Hemmodern cavelli koleksiyonu hemde estetik tarzdaki cizgilerle bu sezonada damga vurmayı bekliyor roberto cavalli koleksiyonu. Transparan cavalli koleksiyonu da ayrı bir güzellik içinde bu koleksiyonda yerini alıyor.

Share This Post

Post Comment