Cüzdan Markaları

Erkek ve bayanlar için olmazsa olmaz cüzdanlardır. Bayanlar daha çok çantaya önem veriyormuş gibi görünse de kesinlikle cüzdan seçimi ve tarzı daha önemlidir.

Her birey bütün özel eşyasını, gerekirse sevdiği kişilerin resimlerini, parasını cüzdanına koyduğu için gayet kullanışlı bir model aramaktadır.

Bu nedenle cüzdan kadar cüzdan markaları da önemlidir. YKM mağazaları sizler için en güzel ve en kullanışlı cüzdanları mağazasında ve internet adresinde satışa sunmaktadır.

Hem uygun fiyata hem de kaliteli bir ürün satan YKM hem erkek aksesuar hem de bayan aksesuarlar için bir numara olabilir.

Hangi Cüzdan Markaları İyi Satış Yapıyor?

En iyi cüzdan derseniz akıllara hemen POLO ve BEYMEN gelebilir. Çünkü günümüzde cüzdan markalarının en iyi isimleridir. Sizin de cüzdan hediyelerinizde veya yeni bir cüzdan alımınızda uğramanız gereken mağazalardır.

Kaliteli ve Emek Verilen Cüzdanlar

Bir kadın için çanta nasıl önem taşıyorsa erkek için de cüzdan çok önemlidir. Zira tüm eşyasını kartlarını cüzdanında barındırır. Özellikle cep cüzdanlarını tercih ederler.

Cüzdanların hepsi de hangi yapıda olursa olsun (deri, bez, plastik) muhakkak bir kalite gerektirmektedir.

Bu nedenle usta ellerden cüzdan almak bazen ne kadar da eskiyi özlediğimizi hatırlatabilir. Çünkü şimdi ustalıkla işçilik yapmak biraz zorlaşmış durumda olduğu gibi usta eller de yıpranmıştır.

Ancak nadiren yapılan, emeğinin karşılığını almak için satışa sunulan bazı cüzdan satıcıları vardır. İşlemeli ve hakiki deriden de yapılan modelleri vardır.

Cüzdan Seçimi Nasıl Olmalı?

Cüzdan denildiği zaman çok gözlü ve kullanışlı olması dilenir. Bu nedenle siz de cüzdan seçiminizde her zaman kullanışlı olan modelleri seçmelisiniz.

Gösteriş amaçlı cüzdan kullanıldığı da görülmemiştir. Ancak bayanlar için yapılan çanta görünümlü cüzdanlar dışında…

Cüzdan Modelleri

Cüzdan Modelleri

Cüzdan alışverişi yaparken en çok kullanışlı modeller dikkatinizi çekmelidir. Bu nedenle cüzdan modelleri de en dikkat çekici özellik olmalıdır.

Kullanacağınız cüzdanda çok göz bulunması sizin avantajınız olacaktır. Ancak kullandığınız kredi kartı veya her hangi bir alışveriş kartı yok ise normal sadece para koyma gözü olan bir cüzdan edinebilirsiniz.

Zira işinize yaramayacak olan bir cüzdan alıp kullanmanız da avantaj olmayabilir.

Erkek Cüzdan Modelleri

Erkek cüzdan modelleri POLO gibi ünlü markalarda çok çeşitlidir. Cüzdan alımlarınızda bu mağazaları ister internet adresinden isterseniz de yerinde ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Cüdan modelinde erkekler genelde cebe rahatça sığan cüzdanları tercih etmektedir. Bu nedenle küçük ve dikdörtgen cüzdanlar daha çok işlerine yaramaktadır.

Bu modellerde de kart gözü çok olduğu için avantaj sizde olacaktır. Yan tarafından cırt cırt modelleri eskiyerek yerini çıtçıtlı cüzdanları bırakmıştır.

Bu cüzdan modellerinin üst kısmında da pratik bölmeler bulunabilir. Bu modeller de el çabukluğu sağlamaktadır.

Fermuarlı Cüzdan Modelleri

Cüzdanlarda en büyük özellik muhafazakâr olmasıdır. Bu nedenle cüzdanların ağız kısımlarının sağlam olması gerekir.

Fermuarlı cüzdan modelleri yetişkin olmayan bireyler için gayet uyumludur. Cüzdanların kabarık olan modelleri de mevcuttur. Fermuarlı cüzdanların bir diğer avantajı ise içerisine her şeyi sığdırabiliyor olmanızdır.

Bayan Cüzdan Modelleri

Cüzdan seçiminde bayanlar daha seçici davrandığı için cüzdan çeşitleri daha fazladır. Renk seçeneği de bol olan bayan cüzdan modellerinin hemen hepsi kullanışlıdır.

Zira erkeklere göre cep cüzdanı gibi değildir. Bu nedenle daha dikdörtgen ve daha büyük olmaktadır.

Bayanlar cüzdanı sadece para veya kredi kartı niyeti ile kullanmadığı için de bu böyledir.

Bayan cüzdanlarında fermuarlı, üstten gelen çıtçıtlar, desenli ve bez çeşitlerinde işlemeli desenler mevcuttur.

Share This Post

Post Comment