EN DEĞERLİ KİŞİYE HEDİYE

Kadınlar yaradılışları, fıtratları gereği nazik, narin, zarif, kırılgan ve ince düşüncelidirler. Sevilmek hele sevdikleri erkek tarafından sevilmek, değer verilmek onlar için çok önemlidir. Mesela SEVGİLİLER GÜNÜ kadınlar için çok anlamlı bir gündür. Aslında kadınlar çok şey istemez. Bir tane gül,bir demet papatya onlar için paha biçilmez bir hediyedir. O gün küçükte olsa bir hediye bir sürpriz beklerler. Gerçi erkekler bunu çok iyi bilir ve kendilerince o gün için hazırlık yaparlar.

Hediye işi genç sevgililer için biraz daha kolaydır. Çocuksu, şirin, muzip hediyeler seçerek kız arkadaşlarını etkileyebilirler. Buna birkaç örnek vermek gerekirse, kocaman ayıcıklar, içi çikolata dolu kalp şeklinde peluş kutular, isimleri yazılı fincanlar, kolyeler, genç aşıklar için özel hazırlanmış fincanlar, kalpli tişörtler, resim çerçeveleri, müzik kutuları, sevgili için güzel sözler söyleyen oyuncak bebekler olabilir. Sevgilisinden bu hediyelerden birini alan genç kızdan mutlu biri daha yoktur herhalde.

Biraz daha olgun kadınlar sevgililerinden anlamlı ve romantik hediyeler beklerler. Kadın ruhundan anlayan erkekler bu konuda daha rahat hediye seçerler onlar ne alacağını ve sevgililerini nasıl etkiyeceğini bilirler romantik bir ortam hazırlayarak hediyelerine değer katarlar. Maddi durumu iyi ise hediye seçmek onlar için çok kolaydır. Pırlanta bir yüzük pahalı bir kolye araba telefon bilboard a mesaj yazdırmak sevgilisini etkileyeceği gibi sevgisini artırır.

İster bir öpücük ister bir pırlanta yüzük hediyenin büyüğü küçüğü olmaz asıl olan sevdiğini hatırlamak ve ona değerli hissettirmektir. Gerisi kendiliğinden gelecektir.

Share This Post

Post Comment