En Şık Avize Modelleri ve Fiyatları

Büyük villaların, Camilerin, Otelleri, Lüks odaların vazgeçilmezleridir avizeler. Pırıl pırıl ışıların mekana verdiği o değişik hava farklı hissettirir insana. Şimdi bir de uzaktan kumadalı avize modelleri de yeni bir trend getirdi. Uzaktan kumandayla kişi istediği ışıkları yakarak mekanı bir anda farklı bir gürünüme büründürebilir. Bir de modern ledli avizeler vardır. Bunlarda da uzaktan kumandayla çeşit çeşit renklerde ışık yayabilmektedir.

Yaşam alanınızın modern görünmesini istiyorsanız artık normal aydınlatmalardan vazgeçmelisiniz kesinlikle. Çünkü ışıl ışıl, rengarenk bir avize modeli sizi değişik bir mekanda hissetirebilir. Eğer klasik düzende bir eviniz varsa da buna uygun klasik bir avizeyle tasarımınızı bütünleştirebilirsiniz.

Avize fiyatları kullanılan malzemeye ve üretimine göre değişiklik göstermektedir. Seri üretim bir avizenin fiyatı, Özel yapım avize fiyatına göre oldukça uygundur. Eğer yaptırabiliyorsanız kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. 100 TL ye de avize bulabilirsiniz, bütçenize göre 50.000 TL ye de avize bulabilirsiniz. Avize fiyatları konusunda seçenek çok fazladır.

Kullanım alanına göre örneğin yatak odasi için zarif bir avize kullanabilirsiniz. Salonunuz içinse tarzına göre ihtişamlı bir avize modeli de kullanabilirsiniz. Seri üretim almak isterseniz Koçtaş avize fiyatlarıPraktiker avize fiyatları, veya Tekzen ve Bauhaus avize fiyatları diye arama yaparak ya da bizzat mağazalara gidip inceleyerek avizenizi seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir