En Trend Plaj Kıyafetleri

Bayanların en sevdiği zamanlardan biri olan yazın gelmesi ile birlikte mayo, bikini, pareo, plaj kıyafetleri, çanta, sandalet ve aksesuarlar ile plaj modasında şıklık yarışana giyim başlayacak. Bütün ünlü markaların da tasarım konusunda farklı çizgiler çıkarması ile plajlarda trend ve moda olan ürünleri görmek yaza büyük bir canlılık katacak.

Bikini ve Mayo Renklerinin Canlılığı

Yazın en çok dikkat çeken parçalarından biri olan bikini ve mayo modelleri her sene farklı tasarımlar ve kesimler ile değişmeye devam ediyor. Her zamanki siyah ve beyaz modası devam etmekle birlikte birçok canlı renklerin de ön planda olması bu yazın modasını devam ettirmektedir. Kesimlerin artık bikini modellerinde daha çok iplerin kullanılması ve straplez bikini üstlerinde renklerin ayrı ayrı birbirlerine uyumu sağlanmıştır. Bikini ve mayo tasarımları konusunda neredeyse yıllardır vazgeçilmeyen renkler arasında altın sarısı, siyah ve beyazın renk konusunda hala gözler önünde olmasının yanı sıra beraber kullanılarak ya da farklı kesim çizgileri ile aralarda bu renklerin tarz ve trend bakımından canlılığı devam edecektir.

Plaj Kıyafetleri

Bikini ve mayoların üzerine geçirebileceğiniz kıyafetlerden bazıları pareo, plaj pantolonu, plaj elbisesi, etekler ve üst olarak tshirt ve askılı modeller ile plaj da trend yaratabilirsiniz. Herkesin kendi tarzında bir modası vardır. Bunları yazın plajlar da sergilemek ve kombin bakımından da değişiklikler ile tamamlayabilirsiniz. Özellikle plaj pantolonu üzerine dantel desenli, yarım kesimli aşklılar veya salaş olarak kesim yapılmış tshirtler şık ve trende uygun durabilir. Renk bakımından istediğiniz renklerin bir arada veya tek olarak seçerek yapacağınız kombinler ile birlikte dantel kumaşların daha bir popüler olmasıyla yazın trendini plajlarda dikkat çekerek yapabilirsiniz. Plajlar da sadece plaj kıyafetlerini kombinledikten sonra geriye kalan en güzel detaylar ise terlikler yerine sandaletlerin moda olmasının yanı sıra hem rahat hem de uyumlu bir görüntüde göstermektedir. Çanta kombini ise daha canlı renklerin bir araya gelmesini tercih edebilir ya da daha sade ve tek renk seçerek plaj modasına uyumlu bir şekilde havlunuzu, kitabınızı ve geri kalan önemli eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Share This Post

Post Comment