Evlerimizi Yenilemenin Vakti Geldi!

Uzun zamandır evlerini yenilemek isteyenler bu aylarda ev dekorasyonu konusunda start almanız ve hemen evlerinizi yenilemenin tam da zamanı! İndirim olan mağazalarda bu yıl oldukça rekabet var. Özellikle ev için dekorasyon ürünü satan mağazalarda birbirinden güzel ve farklı dekor ürünlerini bulabilirsiniz. Ev aksesuarları konusunda fazla bilginiz yok ise size önerim renklerin uyumuna dikkat edin!

Ev Dekorasyonu İçin Öneriler

Özellikle kış aylarında havanın soğukluğu nedeni ile herkes evlerine çekilir. Bunun için kış aylarında ev yenileme fikri oldukça sıcak gelmektedir. Bu yıl en fazla popüler olan eşyalar arasında vintage tarzı mobilyalar gelmektedir.

Aynaları ev dekorasyonu için ortamı aydınlık göstermesi açısından kullanabilirsiniz. Arkadaşlarımın evlerinde sıklıkla rastladığım özel tasarım aynalar adeta salon gibi mekanları oldukça aydınlık hale getirmektedir.

Saatler evlerin vazgeçilmez aksesuar parçaları arasındadır. Duvar saatlerinin bir çok farklı modelini siz de mobilyalarınıza uygun çerçeve modelleri ile satın alabilirsiniz.

Duvar kağıtlaı ve stickerlar ile duvarlarınıza renk ve desen verebilirsiniz. Büyük bir salona sahipseniz farklı duvar kağıtlarını kombin yapabilirsiniz.

Biraz dekorasyon konusunda bilgi sahibi kişilere danışabilir ya da uzman bir kişiden destek alabilirsiniz. Özellikle sahip olduğunuz bütçede evin dekore edilmesini etkilemektedir. Sınırlı bütçeler ile de ufak tefek değişiklik yaparak en azından bazı sıradanlıklardan kurtulmuş olursunuz.

Share This Post

Post Comment