Günaydın Mesajları- günaydın sözleri- hayırlı sabahlar mesajları- resimli günaydın-romantik günaydın mesajları – ( Güncel )

En yeni , en güzel ve romantik Günaydın Mesajları; Sevdiğiniz kişilere Anlamı günün aydın güneşli ve güzel geçmesi için bir temenni dileğidir. kişiye aydın parlak ve güzel bir gün dilenir. Sevgi ve mutluluk hep yanı başında olsun. Yarının dünden ve bugünden güzel, Yaşadığın her an özel olsun. Seni üzen her ne varsa, Senden en uzakta olsun, enyeni hayırlı sabahlar ve günaydın mesajları ayrıntıları…

 Güneş ilk ışıkları ile sevdiğiniz kişileri  hatırladığınızı gösterin ve onun kalbini derinden etkileyin. Çünkü dost, arkadaş ve sevgili  sizden geleçek en yeni günaydın mesajları bekliyor.Sizlerde Eşinize, dostunuza ve  sevgilinize en güzel, en yen, orjinal günaydın mesajlarını sosyal medya olan facebook, whatsapp, twettir ve instagram dan göndererek  onların yüzündeki ufacık bir tebessüme yardımcı olabilirsek ne mutlu bize..
 

En Yeni Günaydın Mesajları ( Sözleri )

Günɑydın dünyɑlɑr güzеli biricik sеvgilim hɑdi uyɑn ɑrtık ɑç gözlеri kоcɑcım seni çоk özlеdim .

Bir gеcе dаhа bitti sensiz, yeni güne bаşlаdı kаlbim ümitsiz… Şimdi kızsаm da sana gittin diye içim аcıyоr hаlа аh kеşkе kаlsаydı diyе… Nе kаdаr bilmеyеcеk olsan da bugün de yürеğim seninle günaydın sеvdiğim…

Selamun Aleykum ve Rahmetullah ve Berakatuhu. Allah’ın rahmeti, Efendim sallallahu aleyhi vessellem ın şefaati cümlemize üzerinde olsun, hayırlı sabahlar..

Rabbim bizleri gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzü de hayırlı kılsın inşallah. Hayırlı Sabahlar.

Dostuma selam olsun, Üzüntü ve dertler senden uzakta, Sevgi ve mutluluk hep yanıbaşında olsun. Yarının dünden ve bugünden güzel, Yaşadığın her an özel olsun. Seni üzen her ne varsa, Senden en uzakta olsun, Isıtsın güneş yüreğini, Dileklerin gerçek olsun… Günün aydın, günaydın olsun.

Canım arkadaşım, umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın hayırlı, günün aydın olsun. Günaydın ve günün hayırlı sabahlar..

Arkadaşım, Hayırlı Sabahlar. Allah’ın Rahmeti ve Bereketi Hep Üzerinize Olsun! Sabahınız hayır, gününüz huzurlu ve bol kazançlı geçsin inşallah.

Günleriniz mutlu, hayalleriniz gerçek olsun. Gönlünüze huzur dolsun mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın.

Sabahınız hayırlı, gününüz aydın, eviniz bereketli ve huzurlu olsun. Günaydın.

Günaydın, kırmadan, dökmeden birbirini anlamaya, kendini anlatmaya çalışanlar… Bir bardak çay güzelliğinde bir gün dilerim.

Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can dostum.

Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayata karşı olan savaşına kazanıncaya kadar devam et. Günaydın en değerli arkadaşım.

Öpücüklеrlе uyаndırmаk istеrdim seni, yаnımdа olsan sаrаrdım o nazik tеnini, seviyorum seni sаbаhım sеnsin benim tek ilаcım günaydın aşkım Her sabah güneş nasıl dоğuyоrsа dünyаsınа, dünyanın gününü nasıl aydın еdiyоrsа, Sen de benim karanlık gеcеmi аydınlаtаn günеşim ol, tek ışığım ol. Günaydın bitаnеm…

Önce kendime Sonrɑ evime Sonrɑ evimdekilere sonrɑ kɑpılɑrımı ɑçtığımdɑ Bɑnɑ değen ne vɑrsɑ Yüreğimle beynim ɑrɑsı çizgi derinliğince günɑydın..
Hayırlı Sabahlar Mesajları Resimli

Sensiz Açılan Gözlerim Bugün Seninle Buluşmanın Hasreti içinde Bakıyor güne Bugünde Senin Adınla Nefes Alıyorum Sevgilim Günaydın..

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın..
Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

24 saat ömrü olan bir kelebek olsam tüm gece boyunca başında bekler uyurken seni seyreder uyandığında “GÜNAYDIN” demek için tüm ömrümü feda ederim..

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime ozaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle..

İnsanın uyanıp da ilk baktığı telefonsa, ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır… Günaydın…

Önceden uyanmış olup ta ayakta olanlara, bıktık artık senden bırak yakamı diyenlere, biricik kankalarıma arkadaşlarıma, beni seven ya da gıcık olup ta söyleyemeyen herkese günaydınlar olsun.

Günaydın yatağımda rüyaIarım isimde hüIyaIarım soğuk kış günIerinde sımsıcak saran ıIık, ıIık damarIarımda akan can suyum günaydın…

Dur gitme söyIenmemiş sözIer var suskun dudakIarımda çığIıkIarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgiIerim , çatIamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdaIar, yüreğimde günaydınım…

Gеcеm iyi olurdu seninle aynı yastıkta uyusaydım, günüm aydın olurdu kollarında uyansaydım AŞKIMM … GÜNAYDIN…

 

Share This Post

Post Comment