Hakkımızda

Bu site 01 Şubat 2016  tarihinde hayata geçirilmiş wordpress alt yapısını kullanan kişisel blog sitesidir. Amacımız güncel, anlaşılır bilgileri en doğru şekilde sizlerin beğenisine sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda sitemiz ücretsiz hizmet veren bir projedir. Makalelerimiz  lisanslanmaktadır. Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kopyalanır ve tespit edilirse  yasal işlem başvurusunda bulunulacaktır. Emek verdiğimiz bu projede desteklerinizi bekliyoruz.

Güncel blog sitesiyle ilgili  öneri, görüş ve şikayetlerinizi İletişim sayfasını kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzeldir.

Site Yönetimi

Tanıtım

teknoloji, sağlık, eğitim, üniversite  puanları, oyunlar vb bir çok konuda yayın  yapan online internet  portalıdır. Yayınlarında tarafsızlık  ve özgün içerik  barındıran her gün güncellenen içeriği ile  ayda  60 Bin okuyucuya hitap etmektedir.

Yayınlarında tarafsız ve  özgün içerik sloganı ile ilerleyen
size en iyi  bilgileri, en doğru içerikleri zamanında sunmayı görev edinmiştir.

2016 yılından  bu yana  yayında olan sitemiz güncellenen ve genişleyen içeriği ile  yayın ilkelerinden sapmadan sağlam adımlarla  yayın  hayatına devam edecektir. Bu süreçte desteğini esirgemeyen siz değerli  okurlarımıza teşekkürü borç biliriz.

İLKELERİMİZ

  • Tarafsızlık: Sitemizde yayınlanan haberlere tam bir tarafsızlık (objektiflik) içinde yaklaşmaktayız.
  • Açıklık: Hiç bir bilgiyi gizlemeden saklamadan doğru bilgileri paylaşıyoruz.
  • Yorumsuz Habercilik: Hiç bir habere doğrudan veya dolaylı bir şekilde yorum katmıyor, size sadece meydana gelen olayı sunuyoruz.

YASALARA%100 UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına%100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, video,metin, bilgi; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN


Email : emakalenet@gmail.com

Bize ulaşan mailler için 72 Saat içerisinde sizlere dönüş yapılır
Sepetzade.com