İftar Sözleri, Komik İftar sözleri, İftar mesajları

En yeni ve güzel resimli İftar sözler ile insanların gönlüne hitap eden en anlamlı kısa anlamlı iftar sözleri yayınlıyoruz. Resimli komik iftar mesajları önce göze ve kulağa hitap ederken bu en yeni anlamlı kısa resimli iftar sözlerini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
Sosyal medyanın ve google’nın en çok beğenilen Komik İftar sözleri. Kısacası her insanın duymak istediği anlamlı, güzel, duygusal, etkili, resimli özlü iftar sözlerini magazinozel ailesi olarak yayınlıyoruz.  Sizlerde bu en yeni, en etkili, resimli güzel ve ders verici İftar sözlerini sevdiklerinize gönderebilisiniz

En güzel iftar Mesajları 

 

İftar vaktine kadar bütün dileğim soğuk bir litre su , dilek duadır, dua ise, bizi biz edendir. İyi diyelim iyi olsun tüm güzellikler bizi bulsun. Sağlıklı, mutlu, huzur dolu iftar saatleri sizlerin olsun..

 Kalplerimiz 1 Oldu Bu Ay Birlikte Hareket ediyoruz bu Ay Birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı iftarlar.

Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar.. 
 

 

Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.

bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri iftarda gösterir kendini Şükür edelim ALLAH a Bu Mübarek günde geçti.

En Bereketli ve Güzel iftar Anı Sizinle Olsun Hayırlı ve güzel iftarlar.

Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Bereketi Getirsin Hayırlı iftarlar oLsun.
Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.
Güzel Ayın Güzel insanları Sofralarınızdan bereket Kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı ALLAH kabul etsin.

bereketin zengiligi kalbinize ve sofralarınıza yansısın Hayırlı iftarlar.

11 Ayın Sultanı Evinize Huzur Sofranıza Bereket Kalbinize iman versin Hayırlı iftarlar.
iftarınız güzel Kalbiniz Huzur Dolsun Ramazan Ayını Mübarek Olsun.
Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.
Az Ama Zengin Sofralarından Daha Güzel Ve Nefis Tadlar Sizlerle Olsun iftarınız güzel Olsun.
Sahurdaki Bereket iftardaki Sofranıza iftar Sofranızdaki Bereket Sahur Sofranıza yansısın Hayırlı ramazanlar.

Bütün Güzel Tatlar Sofranızda Birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini diLerim Hayırlı iftarlar.
Ramazan Ayının Güzelliği Kalplerinizde Gökyüzündeki Yağmurun Bereketi Evinizde Sofralarınızda Olsun Hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

Güzel Anımlar paylaştıkça Ve Aynı Sofrada Oldukça Daha Güzel Olur Bu Güzel Ayda Anılar Kalıcı Sofranız Halil ibrahim Bereketinde Olsun Hayırlı iftarlar.

Komik İftar Sözleri 

Su içeçekmis gibi yapıyorum ama içmiyorum, seytan deli oldu.

Facebook’da Durmadan Oyun Davet Eden Arkadaşlar ;
Aynı Daveti İFTAR Yemeği İçinde Bekliyoruz.

Çok tatlı bakıyor. Çok tatlı gülüyor. Şeytan diyor sev şunu. Hatta aşık ol. Ramazan ramazan şeytana uymak olmaz şimdi. Allah çok şükür.

Hoşgeldin Ya İftar, Yüzünüzü gülümsetecek, ruhunuzu huzurlu kılacak, güzelliklerle dolu bir saat olan iftar saati geldi çok şükür

Share This Post

Post Comment