İlla Marka mı Giymeliyiz?

Bir çok bay ve bayan modaya uymak için marka ürünleri satın alıp gündelik yaşamda veya özel davetlerde bu giysileri, ayakkabıları giymektedir. Markaların moda üzerine yapmış olduğu çalışmaları içerisinde belki de hiç beğenmediğimiz ürünler vardır. Gençler arasında özellikle takıntı halini alan marka giyimi aslında sağlıklı bir durum değil.

Tamam markaların yapmış olduğu bazı kıyafetleri satın alabiliriz fakat sadece marka diye uyduruk bir elbiseye tonlarca para vermemeliyiz. Bu paramızı çöpe atmak olmuyor da ne oluyor? Marka giymek istiyorsak en azından kullanılabilir bir şeyler almalı ve en azından indirime girmesi beklenmeli derim.

Markaları her sezon için özel koleksiyonlarını müşterilerine sunmaktadır. Pantolon, elbise, etek, bluz, tişört ve ayakkabı gibi tekstil ürünlerinin hepsi de marka giyimin içerisinde yer almaktadır. Özellikle takip ettiğiniz markaların indirim zamanlarını takip ederseniz değeri olduğundan daha fazla gösterilen kıyafetleri alıp kandırılmış olmazsınız.

Benim görüşüm illa marka giyilmemesi fakat ayakkabı alışverişinde bende markaları tercih etmekteyim. Tişört alırken marka benim için pek de önemli değildir. Fakat ayakkabı konusunda kaliteli ürünleri seçmeyi tercih ederim. Markalar arasında da beğenilecek modellerde ki kıyafetler mevcut fakat o kadar parayı sırf marka diye vermek ve sevmeden giymek oldukça yanlış olur. Size de tavsiyem marka ürünleri almadan önce kıyafetin değerine bir göz atın. Eğer bu kıyafete değer diyorsanız ve cebiniz de ki para da sağlamsa alın yoksa son paranızı gidip de bu tarz yerlerde harcamayın.

Ekonomiye katkı sağlayalım!

Share This Post

Post Comment