Kate Middleto: Sportmax Yeşil Manto

İngiliz düşesi Kate Middleton farklı tören ve davetlerde giydiği kıyafetlerde takipçilerinin büyük beğenisini topluyor.  Giydiği her kıyafetle beğeni toplayan düşesin Sportmax yeşil manto giydiği görüntüsü de sevenleri tarafından büyük beğeni toplamış durumda.

Manto ve Şapka Kombini

Her yılsonunda gerçekleşen Noel kutlamaları için St. Mary Magdalene Kilisesi’ne yürüyen İngiliz Kraliyet ailesi, bu yılda bu rutini gerçekleştirdi. Yaklaşık 30 kraliyet üyesinin katıldığı bu kutlamalar bu sene de tören havasında geçti.

Törende gözler Kate Middelton ve eşinin üzerindeydi ve düşes giysileriyle büyük beğeni topladı. Kate Middleton’un Sportmax yeşil mantosuve şapka eldiven kombini dikkatleri çekti. Sade ve şık görünüm konusunda hemen herkesin beğenisini toplayan düşes, Noel kutlamalarında da son derece şık bir görüntü verdi. Koyu yeşil rengi ve şık broşuyla da sadeliğini zarafetle tamamlamış görünüyor.

Kate Middeleton’un Başarılı Seçimleri

Asalet ve güzelliği ile dikkatleri her zaman üzerinde toplayan düşes, bu kez de başarılı seçimleriyle övgü aldı. Diz altına kadar uzanan koyu yeşil mantonun V yaka detayı ile ince kemeri oldukça şık bir görüntü veriyor. Kilise yürüyüşünde seçilen Sportmax mantoseçiminde başarılı olan düşes oldukça iyi şekilde kombin yaparak göz alıcı görüntü sağlamış.

Elbise, Broş ve Şapka Detayı

Katıldığı tüm tören ve kutlamalarda sade ve şık tarzıyla kendini gösteren Kate Middleton yaptığı kombinlerle de şık ve zarif görüntü veriyor. Seçimlerinde abartılı seçimlerden ziyade daha sade ve şık parçalara odaklanan düşes, sportmax yeşil mantosuna uyumlu renklerde elbise, şapka ve broş seçimi yapmış.

Elbisenin yeşil ağır basan detaylar ve yaprak şeklindeki broş yine yeşil uyumunun diğer bir mükemmel gösterimi. Son olarak şapkayla birlikte kombine zariflik katmayı unutmamış.

Share This Post

Post Comment