Kate Middleton Michael Kors Etek ve Ceket

Giyimiyle devamlı göz önünde olan ve milyonlarca takipçiye sahip İngiliz düşesi Kate Middelton sade, şık ve zarif görünümüyle her ne kadar bazen eleştirilere maruz kalsa da çoğu kişinin gönlünü kazanmış durumda. Katıldığı davetler, resmi törenler ve kutlamalarda giydiği kıyafetlerde her zaman gözleri üzerinde topluyor. Bazen geri dönüşümü seven özelliğiyle de konulan düşes, düzgün fiziği ve şık kombinleriyle uzun bir süre sevenlerinin göz hapsinde olacak gibi görünüyor. Eşi Prens Williams’la birlikte katıldığı bir Noel kutlamasında görüntülenen düşes yine şık bir kombinle zarafetinden ödün vermemiş görünüyor.

Michael Kors Etek-Ceket

Ünlü Amerikan giyim markası Michalel Kors tasarımı olan etek ve ceket Kate Middleton’un fiziğiyle tam bir uyum sağlamış şekilde görünüyor. Uzun boylu ve düzgün hatlara sahip olan düşes, sade bir tasarım olan Michael Kors etek ceket kombinini üzerinde oldukça şık şekilde taşıyor. Ceketin cep ve düğme detayları oldukça şık görünüm katmış. Diğer taraftan orta boy uzunlukta eteğin aşağı doğru hafifçe açılması da modelin daha da öne çıkmasını sağlıyor.

Rhumba Çizme Kombini 

Kate Middleton bazıları her ne kadar eleştirse de rhumba çizmelerini çok seviyor ve kıyafetine yakıştırıyor. Geri dönüşüme verdiği önemle bilinen düşes, örnek davranışıyla özellikle doğasever ve aşırı tüketim karşıtı düşünceye sahip olanların büyük beğenisini toplamış durumda.

Kate Middleton Şapkası ile Zarif Görünüm

Küçük kare desenli Michael Kors etek ve ceketleri ile birlikte şapka kombinine sıkça başvuran düşes, yine zarif bir görüntü katmayı başarmış.  Botlarıyla uyumlu şekilde aynı renk küçük şapkasıyla da göz dolduruyor. Fair tale model şapkası etek ceket ve ayakkabılarıyla bütün olarak uyumu sağlıyor düşes.

Share This Post

Post Comment