Louis Vuitton Çanta Modelleri

Bu günkü yazımızın konusu moda deyince ilk akla gelen firmalar arasında yer alan louis vuitton çanta modelleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Modanın öncü firmaları arasında yer alan Louis vuitton çanta konusunda oldukça iddealı bir firma.

Özellikle plaj modasına daha çok hakim olan Louis Vuitton bu sezon  Louis Vuitton plaj çantaları ile kendine yeni bir ekol yarattı. Bu plaj çantalarında şeffaf palaj çantaları daha ağırlıkta ve yine kalitesini ve tarzını konuşturmuş Louis Vuitton.

Yeni sezon Louis Vuitton çanta modelleri nde öne çıkan çanta modelleri pullu baskılı ve bol kürklü çantalar bu sezon daha revaşta olacaktır. Bunun yanında yine klasik model çantalarda bu sezona damgasını vuracak çanta modelleri arasında yer alıyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda büyük boy çantalar ön planda olacağa benziyor bunun yanında nar çiceği renginde, kahve, turuncu, siyah ve lacivert renk çantalar sezonuna göre Louis Vuitton da sizleri bekliyor olacaktır.

Tüylü çanta modeli ilede Louis vuitton firması bu yıl kendine özgü karakterini bir kez daha yansıttı ve sizlere bu ayrıcalığı sundu. E bu kadar güzel ve orjinal çantalar üreten firmanın çanta fiyatlarıda alınan kaliteye göre bayağı yüksek.

Louis Vuitton Çanta Fiyatları yaklaşık 1000 dolar gibi büyük bir rakamdan başlayıp kişilerin zevk ve kalitesine göre bu fiyat katlanarak gidiyor.

Share This Post

Post Comment