Makyaj Modası

Yaz aylarının iyice icine girdiğimiz şu günlerde sizlere Makyaj modası konusunda bilgiler vermek ve daha alımlı ve güzel bir bayan olmanız için yapmanız gereken makyaj tipleri ni önereceğiz bu yazımızda.

Kış aylarından kurtulmanın güzelliği ile makyaj konusundada kendimize yeni bir trend sağlayabiliriz yaz makyaj trendi bu sezonda sizin farkınızı ortaya koyacaktır. ilkbahar yaz makyaj modası için en çok öne çıkan noktalar gözler ve dudaklar olacak yine.

Bu sene yine yaz aylarında kullanacağımız ruj çeşitleri arasında koyu renkler özellikle bordo rujlar ön planda olacak, kırmızı rujlar koyulaşarak bordo veya vişne çürüğü rengini alabilir bu yaz . Bordo renk ruj size daha kull ve alımlı bir hava katacaktır.

Bu yaz en çok yanaklara kullanılacak alınlık çeşitleri arasında bronz alınlıklar tercih edileceğe benziyor. Bronz renk ve bronz rengin tonları bu sezon en çok tercih edilecek alınlıklar arasında birinci sırayı alacaktır.

Gözlerinizdeki doğal etkiyi görmek ve ortaya çıkarmak istiyorsanız bu yaz göz kapağınıza uygulayacağınız aydınlık renklerdeki tonlar ile gözelerinizi daha belirgin bir hale getirebilirsiniz.

Bu sezon Fondöten kullanımıda ön planda olacağa benziyor. Bu sezon otoriteler parlak ve daha ışıltılı yüzlerin ön planda olacağını söylüyorlar bu nedenle sizde bb krem kullanarak kendinizi yaza hazırlamış olursunuz. Kaş kalemleri ve rimelleri ile kaşlarınızı daha büyük ve daha belirgin hale getirmek size ayrı bir hava katacaktır. Dolgun kirpikler elde edin ve farklılığınızı ortaya koyun unutmayın makyaj bir kadının dışarı açılan kapısıdır.

Share This Post

Post Comment