Mevlit Kandili mesajları- Mevlit Kandili Sözleri, Mevlit Kandili Kartpostalları- Resimli Mevlit Kandili Mesajları – ( Güncel )

En yeni en güzel Mevlit kandil Mesajları; Sizlerde Sevdiklerinize bu en yeni, en güzel, orijinal Mevlit Kandili mesajları veya resimli mevlit kandili Sözleri Paylaşarak onların hayır dualarını ve gönlünü almanıza yardımcı olacaktır. işte en güzel ve orijinal Mevlit Kandil Mesajları…..
Mevlit Kandili Gecesi; Bu gece, müslümanlar arasında yüzyılllardan beri büyük bir coşku ile kutlanmakta, Sevgili Peygamberimiz derin bir saygı ile anılmaktadır.Sevgili Peygamberimizin tebliğ ettiği İslâm dini ile dünya aydınlandı, tek Allah inancı ile kalpler nurlandı. Eşitlik, adalet ve kardeşlik geldi. O’na inanan toplumlar gerçek huzura kavuştu. O’nun doğduğu gece, insanlığın kurtuluşu için çok hayırlı ve mübarek bir başlangıçtır. Sizlerde Sevdiklerinize bu en yeni, en güzel, orijinal   Mevlit Kandili mesajları veya resimli mevlit kandili Sözleri Paylaşarak onların hayır dualarını ve gönlünü almanıza yardımcı olacaktır. Sizlerin Ve bütün kardeşlerimizin Mevlit kandilini Kutlar hayırlara ve Peygamber ahlâkına yönelinmesine vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim.

En Güzel Mevlit Kandil Sözleri 

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.
Resimli Mevlid Kandili Mesajları- Sözleri
 

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.


Allah hepimize Efendimiz’in(sas)şefkatiyle dünyaya bakabi
Resimli Mevlid Kandili Mesajları- Sözleri
 
-Biz Seni ancak âlemlere Rahmet olarak Gönderdik (Enbiya’ 107) – Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun
 
“Allah’a en sevgili ev, içinde ikram gören yetim bulunan evdir.” Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun Hayırlı Kandiller

Resimli Mevlid Kandili Mesajları- Sözleri

 
-Bugün alnımız secdeye gidiyorsa, senin sayende ya Râsulallah . Senin doğuşunu kutlamaz mı bu dünya.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.
 
-Gül bahçesine girenler gül olmasada gül kokarlar kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun Mevlid Kandiliniz mübarek olsun Hayırlı
 
-Ey yüce peygamber senin hürmetine yaratıldı tüm alemler. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun, Allah dualarını kabul etsin.

Resimli Mevlid Kandili Mesajları- SözleriBugün günlerin en güzeli. Bugün en sevdiğimizin doğum günü. Hepimizin sevgiliye layık olma dileği ile mevlid kandiliniz mübarek olsun.
 
-Alemlere rahmet olan Peygamber efendimizin doğumunun sembolü Mevlid kandiliniz mübarek olsun.
 
Allah’ın rahmeti bereketi sizinle olsun Gönül güneşiniz hiç solmasın Yüzünüz aydın Dualarınız Kabul Olsun.Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
 
-Peygamber efendimiz(s.a.v)’in 1442.doğum günü,mevlid kandiliniz mübarek olsun.Allah kimseyi sevdiklerinden,en önemlisi ailesinden ayırmasın..

Resimli Mevlid Kandili Mesajları- Sözleri

 
-Bütün kainatı nurla dolduran peygamberimiz Hz.Muhammed’in(s.a.s) ahlakının örnek olması temennisiyle. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun
 
-“Benim sünnetimi yaşatan beni sevmiş olur. Beni seven, Cennet’te benimle beraber olur.” (Hadis -Tirmizi) Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun..

Resimli Mevlid Kandili Mesajları- Sözleri

 
-Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun, bu kandilde İslam birliği için dua etmeyi, dünyadaki zulmün bitmesini Allah’tan istemeyi unutmayalım.
 
Sana uymayan ölçü hayat olsa teperim! İyi ki doğdun ya Resulullah. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun..

Share This Post

Post Comment