Modanın Öne Çıkan Renkli Kadife Trendleri Göz Kamaştırdı – 2019

Olağan üstü tasarımıyla çizgi ve siyah tonlarda görünen kadife desenler her mevsim giyilen şık gece kıyafetlerinden, günlük taraklara kadar değişen geniş alternatif yelpazesiyle vazgeçilmezliğini kanıtlıyor. Kokteyl elbiselerinden tulumlara, balık kesim tuvaletlerine ve ısmarlama gelinliklere kadar çok çeşitli seçenekler sunuyor.

Muhteşem tasarımı ile  moda dünyaarının uygun geri çekilişi için tasarlanan ilk etepta  bedeni saran ve daha alımlı gösteren kalıpları olmak üzere çizgileri ile fark yaratan 2017 sonbaharından biri kadifeleriyle göz kamaştırıyor. Önceki tonlarda siyah görünen kadife desenler her mevsim giyilen şık gece kıyafetlerinden, günlük taraklara kadar değişen geniş alternatif yelpazesiyle vazgeçilmezliğini kanıtlıyor.

Tasarım ve moda dünyalarının çizgileriyle, özellikle de vücudu çevreleyen şekillerle ve daha çekici şekillerle fark yaratan Fidan Şimşek, mevsimi çeşitli kumaşlar, kadife ve kürk gibi işleyen göz alıcı bir şık tasarıma dönüştürüyor.

Sanat eseri olan, Modern ve eşsiz moda dünyasının en güçlü temsilcilerinden Fidan Şimşek, beden ile bütünleşen ve kalıplarla en dikkat çekici ayrıntıları üreten kadınsı ve güçlü çizgileriyle fark yaratmaya devam ediyor.

Kokteyl elbiselerinden tulumlara, balık kesim tuvaletlerine ve Acıbadem ısmarlama gelinliklere kadar çok çeşitli seçenekler sunan Fidan Şimşek, son dönemin en şık kumaşına kadifeye övgü olarak dokunuyor!

Moda dünyası bir “kült” haline geldi ve her periyotta mom sevecenlikle kullanılan kadife kumaş sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kış mevsimi için en uygun dokulardan biri olan kadife, her mevsim giyilen şık gece kıyafetlerinden, günlük taraklara kadar değişen geniş alternatif yelpazesiyle vazgeçilmezliğini kanıtlıyor.

Tasarım alanındaki 32 yıllık deneyimiyle kendi alanında özgünlüğü ile ilham kaynağı olan Fidan Şimşek, moda dünyasının ışıltısı ve dokusuyla göz alıcı ama bir o kadar da riskli kumaşı olan kadifeye yepyeni yorumlar katıyor.

Genelde gece şıklığında kullanmaya alışık olduğumuz kadife kumaşı kendi dokunuşlarıyla günlük kombinlerde de kullanıma uygun olarak tasarlayan Fidan Şimşek, hem gece hem de gündüz şıklığınızı tamamlayan Velvet Dreams tasarımlarıyla ilgi görüyor.

Kadifenin nostaljik duruşuna özgün yorumlar katarak, siyah, lacivert, bordo gibi sezonun en hit renkleriyle oluşturduğu son derece zarif parçaların yer aldığı Velvet Dreams koleksiyonuyla Fidan Şimşek, özgünlüğe önem veren, stili ile fark yaratmak isteyenleri Yeniköy’deki showroomuna bekliyor.

Kadifeninmuhteşem duruşuna özgün yorumlar katarak,bacak ve göğüs dekoltesiyle göz dolduran  transparan elbisesileri muhteşemler.

Share This Post

Post Comment