Mutfak Mobilya Renk ve Trendleri

Bayanların ev içerisinde şüphesiz en çok vakit geçirdiği yer: Mutfaklar. Bu nedenle yeni ev kuracak veya mutfaklarını yenileyecek olanların son trendlerini göz önüne alarak yeni sezon renklerle son derece şık ve modern aynı zamanda sezonun modasını takip etmelerinde yarar var.

Öncelikle ilk düşünülmesi gereken husus; modanın öncesinde seveceğiniz bir konsept oluşturabilmek. Çünkü zamanınızın en çoğu bu alanda geçtiği için huzur vermesi önemli. Yeni sezon renk trendlerinde de bu husus düşünülmüş olacak ki, genellikle iki tür renk skalası görüyoruz. Bej ve kremden vazgeçemeyenler için seçenekler oldukça fazla. İlk olarak tezgah zeminini beyaz veya krem tonlarında seçecek olanlar için; alt ve üst dolapları kahverenginin tonları, doğal ahşap rengi veya bej, krem rengini kullanarak hem huzurlu hem de ferah alanlar yaratmak mümkün.

mutfak dolapları ve mobilyalarında kullanılacak yeni sezon renk seçenekleri bunlarla da sınırlı değil. Özellikle kırmızı ve bordo tonları bu yıl da mutfakların yeni gözdesi olacağa benziyor. Hem alt hem de üst dolaplar kırmızı olabileceği gibi, araya beyazın ferahlık ve şıklığını katmak isteyenler için, üst dolapların beyaz, alt dolapların ise bordo olacağı modeller de bu sezonda çok ilgi göreceğe benziyor.

Tezgah zemin renkleri, mutfak adasında kullanacağınız renkler ve fayanslar da mutfağınıza hareketlilik kazandıracaktır. Seçiminiz hangi renk veya modelden yana olursa olsun, bu sezonun trendleri modern, canlı ve şık mutfaklar yaratacağa benziyor.

Share This Post

Post Comment