Mutluluk Mesajları, Mutlu olma mesajları

En Güzel Mutluluk mesajlari, sizlerin mutluluğunuzu pekiştirmek için en yeni mutluluk sozlerini bir arada derledik. İşte Mutluluk mesajlari. Mutlu olmak için çözümler konusunda harekete geçmek için en doğru zaman şimdidir. Mutluluk Farkında olmaktır….
  Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.”

”Kalbimde bir acı mutluluk, sanki yüreğimde bir sancı. Sensiz anlamsız mutluluklar bana acı veriyor o an! Hadi gel mutluluklarıma anlam kat canım.”

”Mutluluklar seninle güzel, seninle mutlulukları sevdim ben. Sen mutlu ol hep olmasan da severim seni hep.””Ölüm kadar yakındım sana ey sevgili ama sen bana mutluluk kadar uzaktın her zaman.”

”Mutluluk gülücüklerin de değil, söylediğin sözlerle mutlu etsin beni gülüşlerin zaten heyecanlandırıyor beni bir tanem.”

”Bir gülüşünle, bir lafınla mutlu olmasını öğrendim. Bu bendeki ben değil, bendeki sen oldu artık,seninle mutluyum.. Ne kadar mutlu olsam da sonunda üzüleceğim biliyorum, hayatın sonu gelince yeniden mutlu olacağım, seni göreceğim biliyorum.”

”Gözlerimi sende açtım hayatı sevginle mutlu olmuşum sonunda sevdiğimi bulmuşum.”

”Mutlulukların mutlusu sevgilerin sevgisi aşıkların aşkı heyecanların heyecanı ve güzelliklerin güzelliğiyle geliyorum sana aç kollarını bana.”

”O kadar güzel bakıyorsun ki bana mutlu oluyorum seninle o anda. O kadar güzel gülüyorsun ki bana mutlulukları yaşatıyorsun o anda.”


”Çok mutlu olma sonunda üzülürsün küçük mutlulukları bil yetinmeyi öğrenirsin sevgine sahip çık mutlulukları öğretirsin.”

”Senin için bir şarkı yazdım, mutluluklarımı anlattım, her mutluluğun içinde adın ve sevgin vardı. Bu şarkıyı sadece sana yazdım.”

”En güzel mutlulukları diliyorum sana en güzel sevgilerimi yolluyorum sana seninle mutluyum bunu anla.”

”Bir gülüşünle bir lafınla mutlu olmasını öğrendim. Bu bendeki ben değil bendeki sen oldu artık seninle mutluyum.”

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun.”

”Elbet bir gün bizimde zulamızdan mutluluk çıkar… “Sevseydi gitmezdi” diyenlere inat. ” sevdik ve gittik.”

”Bir yudum mutluluk, peşinden koşuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, Sevmişim seni bir kere, doyamadan gidiyorum.”

”Mutluluk sadece seni sevmekle değil! Mutluluk senin hayalinle yarınlarıma, güzel gözlerinle geleceğime, isminle hayatıma giren en güzel duyguları kalbime kazıdığım bir aşk güftesi.”

”Uzak durma bana mutlu olamıyorum sensiz asla güzel günlerin hatırına mutlulukları geri ver bana.”

”Sensiz hiç bir yerin tadı yok. Hiç bir şey mutluluk vermiyor. Her şey sanki düzelmek için senin gelmeni bekliyor.”

”Kalbimde bir acı mutluluk, sanki yüreğimde bir sancı. Sensiz anlamsız mutluluklar bana acı veriyor o an! Hadi gel mutluluklarıma anlam kat canım.”


”Cansın sen sıcacık, sevgi dolu bir yüreksin sen, her harfi mutluluk, her hecesi umut, her kelimesi bir hayat.”

”Mutluluklar seninle güzel, seninle mutlulukları sevdim ben. Sen mutlu ol hep olmasan da severim seni hep.”

Gözlerin büyüledi beni sözlerin vurdu kalbimi gülüşün kötülükleri kovdu mutlulukları getirdi hayatıma. Seviyorum seni aşkım.”

”Duydum ki mutluymuşsun, benim mutlu olamadığım kadar… Duydum ki beni unutmuşsun, ben hâla acımı gözyaşlarım ile paylaşırken sensizliğe demir atmışken ölüme adım adım ilerler iken sen sahte gülücüklerin içinde kaybolmuşsun.”

‘Seninle mutlu oldu bedenim, seninle hayat buldu soğuk ellerim, bir seni sevdim bebeğim, mutluluk ikimizin her şeyim.”


”Sana dair ne hissettiğimi bile bilmiyorum. Sadece; içimdeki ses, yanımda olursan mutlu olacağımı söylüyor.”

”Sensiz acı çeken yüreğim şimdi seninle yeni mutluluklara yelken açtı, bir denizin ortasında mutluluk çemberi kuruyorum ikimizin adına.”

” Issız adaya düşsem bir seni alırım, birde mutluluğu.”

”Sen hep gül ben önemli değilim.. Zaten sen mutluyken ben hep mutluyum.


Share This Post

Post Comment