Nişanlık Modelleri

En özel gününüz olan nişan gününüzü vazgeçilmez kılmak isteyenlerdenseniz sizlere önereceğimiz nişanlık modellerine yönelebilirsiniz 2020 sezonunun trend nişanlık modelleri ile trend görünüme merhaba diyebilirsiniz.

Arkası Uzun Önü Kısa Nişanlık Modelleri İle Kombinler

Farklılık yaratmayı seven hanımların ilk seçimi olan bu sezon da çok moda. Tercih edeceğiniz arkası uzun önü kısa nişanlık modellerini bağlama detayına sahip stiletto ayakkabı modelleri ile beraber kombin edebilirsiniz. Stil sahibi bayanların ilk seçimi olan bağlama detayına sahip stiletto ayakkabı modellerine bayılacaksınız. Bu tarz nişanlık modellerini inci detaylı aksesuarlar ile beraber kullanıma alabilirsiniz.

Etnik Desen Detaylı Nişanlık Modelleri

Bohem tarzı kombinlerinize taşımak istiyorsanız etnik desen detayına sahip nişanlık modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz nişanlık modellerini fazla detaya sahip olmayan aksesuarlar ile beraber kullanıma alabilirsiniz. Tarz görünüm yaratmanız adına oldukça ideal olan etnik desen detaylı nişanlık modelleri 2016 sezonunun en özel parçaları arasında boy gösterecek.

Balık Etek Nişanlık Modelleri İle Trend Kombinler

Eğer ince bir beliniz var ise balık etek nişanlık modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle uzun boylu bayanların tercih edebileceği bir model olan balık etek nişanlık modellerini yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile beraber kombin edebilirsiniz. Sade şıklığın ön plana çıkmasın isityorsanız aksesuar seçiminde inci detayına sahip kolye ve küpe modellerinden yararlanabilirsiniz.

Dantel Detaylı Nişanlık Modelleri

Sade şıklığı seviyorsanız dantel detayı ile desteklenerek hazırlanmış olan nişanlık modellerini tercih edebilirsiniz. Modernliği ile ön plana çıkan dantel detaylı nişenlık modellerini, dantel detaylı mini ceketler ile beraber kombin edebilirsiniz. Aksesuar seçiminde inci kolye ve küpe modellerine yönelebilirsiniz.  Zarif ve şık olmak isteyen bayanların ilk seçimi olan dantel detaylı nişanlık modellerine bayılacaksınız.

Share This Post

Post Comment