Özledim Seni İle İlgili Sözler- Özledim Seni Sözleri – ( Güncel )

Bilmiyorum Ama Bu gün nedense seni daha çok özledim, Yüreğim hiç susmadı feryat etti hep seni sordu aşkım. Seni çok özledim çöl’ün Suya Hasreti kadar hasretim sana. en yeni en güzel en romantik Özledim Sözleri haberimizde bulabilirsiniz.
 Gözlerimde gezdirdigin gözlerine senin sevginin verdigi güvene kelimelerimi çalan dudaklarina kisacasi sana özlemim var… Merhaba hasret kokan sevgilim Satirlarim seninle baslayip seninle bitiyor. Ama ne gecem ne gündüzüm sen siz geçiyor hasretin yüregimde alevlenirken seni ariyor bu yürek ve sevgin damarlarimda akarken lanet okuyor bana zalim felek !

Elimde denizden çaldigim bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramizda bir fark var o denize sen bana aitsin.

Bir soluk kadar yakin, yildizlar kadar uzak derler sevgi için, uzanirsin yetisemezsin, yetisirsin dokunamazsin, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN…

Telefondaki sessiz nefesine, sicacik gülümsemene, karsimda otururken beni süzmelerine hasret kaldim. Inanki tatlim varligina, arkadasligina, dostluguna muhtacim. Seni Inanilmaz Özledim

Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.

Ay yildiza mutluluk fisildarken Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylasirken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasin diye…

Gözlerin sular kadar berrak gülüsün bir çocugunki kadar sicak bana benden ayri geçirdigin her ani anlat… Seni çok özledim.

Eger canin sikiliyorsa gece her zamankinden karanlik gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahi düsün inan sabahi bekleyen tek sen olmayacaksin.

Askina Tutulup Göz Yasi Döken Sensizligin Acisini Yillarca çeken Her an Askindan Boynunu Büken O benim Gönlümdür Iste Gönlüm

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir…

Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

Oradasin biliyorum ama ulasamiyorum… Var oldugunu biliyorum ama dokunamiyorum… Konusuyorsun biliyorum ama duyamiyorum…Uzaktaki sevdigim seni çok özlüyorum !

Gözlerinin içinde karadeniz olup kaybolmak isterdim ama yoklugunda kayboluyorum sen bunun farkinda bile degilsin seni çok özledim canim benim.

Ben her gece sen uyurken deniz olup vuruyorum sahillere, rüzgar olup esiyorum sessizce, sen uyurken yüregim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üsümeyesin diye !

yüreğim üşüyor senden uzaklardayken. gözlerim dalıyor sensiz sabahlarken! ve ben yine seni bekliyorum…

dün yine dolaştım yollarda. yağmurların ıslattığı, bomboş sokaklarda. gözlerimde yaş, kalbimde suzu. unutmadım seni, unutamadım, ne olur anla beni!

kulaklarım duymak istiyor, bugün hala, o güzel sesini. hayat sensiz geçmiyor! istiyorum artık sevgini!

sen ve sevgim, süresiz bir ayrılık. ızdıraplar, işkenceler bu “sensizlik”. o gülen yüz, o gamzeler, siyah gözler daha neler. şarkıda sen, şiirde sen, bestede sen, velhasıl sen şen şen!

seni seviyorum demeyi özledim, kahirlanıp içimi dökmeyi, küsüp küsüp barışmamızı özledim. seni kıskandığım günleri, hayallerimin sultanını özledim!

özledim. uzaklarda bensiz hayatı kabullenmiş vefasızı özledim, haykırışımı duymayan, sevgimi belkide hissetmeyen kalpsizi özledim!

gel artık gelde bitsin bu acı.birazda gözlerinle sev beni, elin dokunsun elime tenin tenime. ben hayal değilim gerçeğim etimle canımla de. gelde bu can senin artık de. gelde nefes alayım yaşadığımı hissedeyim bende.

geceler çığlığımı duymuyor yorgun düşüyorum. sabaha gözlerim gözlerini arıyor, esir oluyorum hasretine. yine çaresiz, uykusuz, mutsuzum. en önemlisi birtanem sensizim.

seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten, seni içine sığdıramadığım damlaları saymıyorum gözyaşından, saymıyorum tebessümden sensiz kahkahalarımı.

bak yine soldu güneş, yine akşam oluyor. ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor. sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim, gelmezsen kahrolurum, yıkılırım sevgilim. tadın sinmiş suyuna, taşına toprağına, bu şehirde ne varsa sana benziyor!

geceyi güneş siler beni senin hasretin. tek başıma sanki mahşer yeriyim. yüreğimdeki heryer bu evde seni bekler, hadi cat kapı gel sevineyim!

özlemek seni, yalnızca seni özlemek, uzayan gecelerde seni beklemek. üşüyor ellerim, yüreğim üşüyor, gözyaşlarım düşüyor gecenin orta yerine. zaman geçiyor, çığlık çığlığa yarıyor sessizliği hasret!

sensizliğim ve kimsesizliğim vuruyor beni en koyu maviden! yarım kalıyor şiirler şarkılar yarı ağlamaklı ruhum kavuşmayı bekliyor öbür yarısına…

sen yoksun diye ya şimdi küfürler dolanıyor dilime ve beynime sövüp sayıyorum dünyanın her birşeyine. seni özlediğimden değil yanlış anlama sadece geri dönmeyişine.

birgün bitiminde seninle karşılaşacağımı bilsem girmezdim eve, gezerdim sokaklarda, yavrusunu yitirmiş bir anne, gülünü kaybetmiş bir bülbül gibi arardım seni. nafile! seni bırak sokaklarda rüyalarımda bile göremez oldum.

bir pınarşin içilen ama hiç kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan. özlenen şen, özleyen şen, özleten şen. varken doyulmayansın yokken dayanılmayan!

yaralar içimi ayrılıklar, yaralar içimi sensizlikler, gözlerimden gitsende kalbimden gitmeyeceksin…

Share This Post

Post Comment