Pişmanlık Mesajları – ( Güncel )

Pişmanlık Mesajları, en yeni Pişmanlık Mesajları, etkili Pişmanlık Mesajları. Sana asla sitem etmem, sana asla yarım kalmış bir hikaye olamam Ben seni kendimden vazgeçecek kadar SEVDiM!!! Pişmanım seni üzdüğüm için, pişmanım seni dinlemediğim için. İşte Pişmanlık Mesajları

Etkili Pişmanlık Mesajları 

 ♥ Gecelerim derbeder, yaşanacak günler acı içinde bekliyor sensizliği.. Şimdi ellerim boş kalbim sensizliğie boğuldu sevgilim.. Hadi tut ellerimden yeniden hayata bağla beni.. Yeniden hayat ver yarınlarıma… Pişmanlıklarımı bitir, Pişman etme beni kaderime..”

Pişmanlık Mesajları 3
Pişmanlık Mesajları 3

♥ Onu tanıdıktan sonra; öncekilere seni seviyorum dediğin için pişman olursun.”

♥ Durmaz içimdeki pişmanlığın kanayan yarası, seni nasıl üzdüm farkında değilim.. Seni nasıl kırdım anlayamadım ben nerde hata yaptım… Elini yüreğine koy ve affet beni pişmanım büyüklük göster affet beni…”

♥ Geçmişimi yargılama, ben artık orada yaşamıyorum!”

♥ Bitiremiyorum içimdeki yalnızlığı, sensizlik kördüğüm oldu gecelerime, sensizlik alıyor içimdeki yaşama hevesini bitiriyorum tüm cümleleri. idam ediyorum güzel hatıralarımı pişmanım sensizliğe, pişmanım gidişine…”

Pişmanlık sözleri
Pişmanlık sözleri

♥ Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan, asla!”

♥ Seni affetmek hayatımın en büyük hatasıydı çok pişmanım. Nereden bilebilirdim ki ‘Katilini affedersen seni yine öldüreceğini’.”

♥ Seni kırdığım için değil; ne olursa olsun gitmene izin verdiğim için kendimi affedemiyorum.”

Pişmanlık Mesajları
Pişmanlık Mesajları

♥ Sana asla sitem etmem, sana asla yarım kalmış bir hikaye olamam.. Ben seni kendimden öte sevdim! Ben seni canımdan çok benimsedim! Ben seni kendimden vazgeçecek kadar SEVDiM!!! Pişmanım seni üzdüğüm için, pişmanım seni dinlemediğim için…”

♥ Asıl hata, karşındakine haddinden fazla değer verende.”

♥ Ve bir gün, cevap atmadığın her mesajım için çok pişman olacaksın.”


♥ Afedersin bebeğim insanlar hata yaparak hatalarını telafi ederler. Sende hatamı telafi etmemde yardım edersen özür dileğimi kabul eder misin?”

♥ Kimse elindekinin değerini bilmez sahip olduğu sürece; Ama bir gün onu kaybettiğinde geç kalınmış tek bir söz: Keşke.”

♥ Ne zaman pişman olursun biliyor musun? Yarım bıraktığını başkası tamamladığında!”

♥ Çevremizdekilerin oyunlarına gelmeyelim, etrafımızdakilerin oyuncağı olmayalım. Bırak birbirimizi tamamlayalım.. Bir hayatı birlikte yaşayalım pişmanlıklardan kurtulalım birbirimiz için hayal olalım, pişmanlıklar da uzak birbirimize yakın olalım..”

Pişmanlık Mesajları 1
Pişmanlık Mesajları 1

♥ Sindiremeyecektim senden kalanları benden uzak mezarlara koymaya!”

♥ Evet ben de hata yaptım! Hiç hak etmeyen insanlara, iyimserlik kapılarımı sonuna kadar defalarca açtım! Ama artık geç de olsa akıllandım.”

♥ Senden ayrılmadan önce bilmiyordum hiç hayatın anlamsızlığını. En güzel şeylerin bile yavan kaldığını…”

Share This Post

Post Comment