Recycle Kate: Mavi McQueen Manto

Kraliyet ailesinin seçkin üyelerinden biri olan düşes Recycle Kate katıldığı ilk resmi ziyaret esnasında giydiği kıyafet ile dikkatleri üzerine çekti. Kış olması nedeniyle kışlık zarif bir manto tercih eden Düşes Kate mavi McQuenn manto ile sevenlerini etkilemeyi başardı.

Son derece asil ve zarif bir görünüm sergileyen bayan Kate giydiği sade kıyafeti ile de asilliğine yaraşır biçimde bir görünümde ziyaretini tamamlamıştır. Tüm gözler genelde giydiği kıyafet çevrilen düşesin kıyafeti hakkında yorum yapmak gerekirse söylenecek çok fazla söz yoktur aslında. Son derece estetik ve sade görünümü ile fazla söze lüzum bırakmayan bir tarzda giyinmiştir. Bu açıdan ne giyse yakışır tarzda bayan Kate’nin seçtiği manto sade olmasına rağmen kendisine çok yakışmış ve dikkatleri en güzel şekilde üzerine çekebilecek tarzdadır.

Askeri Tarz Manto Son Derece Anlamlı

Kate’nin askeri ziyaret için seçtiği mavi McQueen tarz manto askeri tarzda tasarlanmış günün anlamına yakışır tarzda olmuştur. Bu açıdan kıyafet seçimi son derece anlamlı olmuştur. Mantonun üzerine askeri harflerle işlenen broş ise kıyafete ayrı bir anlam katmıştır. Bu açıdan günün anlamını en iyi şekilde yansıtacak tarzda giyinen bayan Kate seçimini doğru zamanda ve doğru şekilde kullanmayı başarabilmiştir.

Seçtiği tarz bakımından etkili bir görünüm yakalayan düşes bu anlamda tam puan almayı kesinlikle hak ediyor. Ne eksik ne fazla her şey tam anlamıyla birbirini tamamlamış görünüyor. Renk olarak mavinin tonu da iyi seçilmiş Ne çok koyu ne de çok açık. Bu konuda beyaz ve ya toz pembe tonlarında bir renk te hoş durabilirmiş fakat bu renk te son derece asil ve etkileyici durmuş.

Mükemmel Bir Görünüm Sergilemiş!

Kış olması sebebiyle seçtiği mavi McQueen manto tasarımı ile son derece başarılı bir seçim yapan düşesimiz mükemmel bir görünün sergilemiş. Asilliğini ve zerafetini bu kıyafet daha da ön plana çıkarmış durumdadır.

Kıyafetine ek olarak şapka ve küpe seçimi de yerinde olmuş. Siyah lady şapkası ve sade şık küpeleri ile şıklığını tamamlayan Kate süet şapkasına yaraşır şekilde süet ayakkabıları ile de güzel bir uyum yakalamıştır. Siyah eldiven ve siyah çantası da ayrıca şıklığını en iyi şekilde tamamlamıştır.

Saçına Biraz Daha Önem Verirse Çok Daha Etkili Olabilir

Genelde her açıdan uyumluluk sağlayan McQueen manto ve diğer aksesuarları konusunda pek eksik bulunmasa da saç konusunda Bayan Kate’nin biraz daha özenli davranması düşünülürdü. Dağınık saç modelini bayan Kate tercih etmiş ve son derece de güzel durmuş kendisine fakat resmi bir ziyaret için saçın toplu olması tercih edilse sanki daha iyi olurdu. Bu şekilde daha disiplinli ve günün anlamına uygun şekilde görünebilirdi diye düşünüyoruz. Fakat bunun dışında her haliyle mükemmel bir görünüm sergilediği için seçtiği kıyafet ve aksesuarlara kadar uyumu çok güzel yakaladığı için Bayan Kate’yi tebrik ediyoruz…

Share This Post

Post Comment