Resimli Aşk Sözleri, Sevdiğinize Romantik Aşk Sözleri – 2019

Güzel Sözler ile ilgili bu günde En Güzel Anlamlı Aşk Sözlerine yer veriyoruz. Ruhu ve gönlü coşturan ve sevdiğinizin yüzünde gülümseme ve tebessümü gösteren en yeni aşk sözleri veya aşk mesajları olarak yayınlıyoruz. Sizlerde sevdiğinize bu en yeni, en güzel aşk sözlerini gönderebilirsiniz. İşte Aşk meşk sözleri….

En Güzel Sevgiliye Aşk sözleri olarak en çok değer verdiğimiz konuların başında  Aşk, Sevgi, Özlem, Hasret ,anlamlı, kısa, öz, Güzel sözler geliyor. Güzel Sözler ile ilgili  bu günde En Güzel ve Anlamlı Aşk Sözlerine yer verdik. Özellikle günümüzde sosyal medyanın hayatımızda yer aldığı facebook, Whatsapp ve instagram’ da paylaşmanız için  Sevgi, Aşk, Özlü, Güzel ve Anlamlı Romantik Sözlerini yayınlıyoruz. İşte En Güzel Aşk sözleri..

 Sevgiliye Anlamlı Aşk Sözleri


Kelebeğin ömrü azdır derler, ben senin gözlerinin ışığıyla beslenen ölümsüz bir kelebeğim. Sana olan sevgim ve hasretim Kaf dağının tepesinde açan bir gülün güzelliği kadar uzun ve koklanması kadar çaresiz.

 

Krizantem çiçekler besliyorum zulamda, senli düşünceler girdap oluşturuyor beynimde ve ben sana haddinden fazla vurgunum ey güzel. Bak bana gülümseyen bakışlarınla..

 

Aşka dokunmak deyince aklıma aşk duygusunun kendisi değil, bir tek sen geliyorsun. Aşık olduğuma değil, sana aşık olduğuma seviniyorum. Kendim için değil ikimiz için yaşamak deniyor buna. Ben senin kalbine giden yolun en eski yolcusuyum ve daha kimseye rastlamadım. Burada yalnızım ama seninle olmaktan mutluyum.

 
Şart mı dudaklarımla kal demem, Gözlerim çığlık çığlığa gitme diye haykırırken…
 
İçimde bitmek tükenmek bilmeyen, sonsuz bir sevdasın sen. Birbirinden güzel hayallerle büyüdün sen içimde,  zaman geldin damarımda ki kan oldun, zaman oldu kanımdaki hücre. Senden başka bir hayat düşünmektense, düğün dernek sayılır bana ölüm bile
 
İlk defa böylesine bir mutluluk yaşıyorum. İlk defa yeşerdi umutlarım böylesine. Ben gözlerine esir olmuş bir aşk savaşçısıyım. Ben aşkı anlatan, tozlu raflarda kalmış bir kitabım. Sen ise yaşanmamış, gizemli bir aşk hikayesi bende.
 
Cemre gibi düştün yüreğime, ısınsın yansın gönlüm sevginle. Çiğdem çiğdem yeşersin aşk tomurcukları bedenimizde, gözlerim gözlerinde. Nefesin ise nefesimde. Ne zaman seni anlatmak istesem tutuluyor dilim. Koca bir aşk bu, ellerini uzatsan belki de durur kalbim.
 

Gözlerin beni benden aldı. İçimde fırtınalar kopartan, aşk sandalını okyanusta deviren gözlerin. Baktıkça cennetin bir bahçesi zannettiğim, baktıkça seni daha çok sevdiğim gözlerin. Bir kurşun gibi vurur beni, gözlerime değdiği zaman gözlerin .

 

Siyahın içerisinde kaybolan bir nokta beyazım. Kimsesiz büyüdüğüm evde hayallerinle kocaman bir aile yarattım ikimize dair. Seni bekliyor düşlerim, seni bekliyor gülüşlerim.
 
Ne Mecnun çeker halimi, ne Leyla anlar sana ne denli bir sevgi beslediğimi. Aşk ağlar, hasret of çeker sensizliğe.
 
Yıldızlar kadar uzak bir hasrettir sana sevgim ey güzel, seninle tekrar buluşacağım güne gebe kalmışım. Çareler tükenmiş hasretine, seni canımdan çok seviyorum ey yar.
 
Aşk seninle güzel, sevgi ise bir başka güzel. Aşıklar parkının virane lambalarıyız biz, sadece birbirimize yanan iki tutkun aşık.
 

Sevgiliye aşk sözleri başlığımızın altında sevgiliye mesaj verebileceğiniz en güzel aşk sözleri bulabilirsiniz.

 
Bir Çok Kez Öldüm, Yeniden Hayata Döndüm.
Biten Filmi Başına Sardım Kendimi Orda Gördüm.
İzledim Oyun Bozanla Oyuna Dalmış Saf Ölümlüyü.
Söküp Atmak İstedim İçimden Üzüntüyü.
Ama Nerde….
Boşa Gider Her Hamlem, Sonu Olmayan Ahlem, Bir Dönüş Yok Madem
Hayal Sarsın Beni…
 
Merhaba sigarayı ıslatarak içen kadın. Yüzündeki çizgilere bakılırsa bir vakitler çok acıya ev sahipliği yapmışsın. Ellerin titriyor zaman zaman, gözlerin donuk bakıyor. Sanki kanın çekilmiş gibi bir halin var, kimseyi görmüyorsun. Görmek için de bakmıyorsun belli. Beni farket diye ne yapmam gerektiğini henüz bilmiyorum ama şimdiden sana bir not bırakıyorum; bütün kırgınlıklarına rağmen çok güzelsin ve .
 

Sen, hayalini kurup, sonunda bulduğum o hayallerimdeki adam değilsin. Sen karşıma çıkıp, bana aşkı hayal ettiren ilk sevgilisin .

 
Gördüğüm sadece bir çiçek değil belki de canı yanmış bir kadın, dikeniyle sevemiyorsan bırak dalında kalsın.
 
Seviyorum, hem de senin anlayamayacağın kadar. Hani o sonbahar akşamlarında çiselenen yağmurun narin sesi olur ya, o denli mırıldanıyorum ismini sokaklara.
 
Dönüveriyorum karşıma çıkan her çıkmazdan, hasretin karşılıyor beni ay ışığına çalmış bir bank köşesi. Ve ben susuyorum aşkımla ve sevgimle sana dair ne varsa içimde.
 
Sen benden habersiz yaşıyorsun, ben ise seni her gün o durakta görmenin hasretiyle yarınlara ışık yakıyorum her gecenin seherinde.
 
Tam her şeyi kaybetmiştim derken sen çıkıverdin karşıma, kimsesiz bir çare doğduğum topraklara yeniden umut oldun. Seni canımdan çok seviyorum, aşığım sana.
 

Tenimizin rengi ne olursa olsun, her gece aynı ayın ışığında titremek bize nem veriyorsa aşkımız bir sevdamız birdir bizim.

Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri…

Share This Post

Post Comment