River Island Türkiye

Yazımızda River Island Türkiye mağazaları hakkıında bilgiler veriyoruz. Devamını okuyarak River Island online alışveriş sitesi için linkleri bulabilirsiniz.

River Island Londra’da 1948 li yıllarda kurulmuştur. Oldukça eski bir tarihe sahip olan River Island firması ilk kurulduğunda küçük bir dükkandan ibaretti.  Taki o günlerden bu günlere kadar binlerce insana hizvet vermiş köklü bir giyim firmasıdır.

Son yıllarda River Island Türkiye ve ortadoğuda da mağazalarını açmış ve ürünlerini tüm dünyaya tanıtıştır. İlk olarak Polonya, Irlanda ve Singapur gibi ülkelerde satış yapmasına rağmen son yıllarda satış yaptığı ülkeler yelpazesini genişletmiştir.

Son yıllardaki ekonomik kriz sebebiyle River Island Türkiye mağazalarını kapatmıştır. Ancak teknoloji sayesinde herkesin kullanabileceği River Island Online mağazası dünyanın dört bir yanından insana yedi gün yirmi dört saat açıktır. Bu sayede de River Island Türkiye satışları da devam etmektedir.

River Island gibi bir firmanın Türkiye mağazalarını kapatması özellikle bayanları oldukça üzmüştür. Çünkü böyle köklü ve modayı yaratan firmalar her zaman insanların büyük beğenisini kazanmışlardır.

Dünya markası olan River Islandan alışveriş yapmak için buraya tıklayarak açılan sayfadan ilk önce üye olmanız gerekmekte ve ardından Türkiye’deki diğer sitelerde olduğu gibi ürünlerinizi sipariş verebilirsiniz. İyi alışverişler.

River Island Türkiye, River Island mağazaları, River Island ürünlerini nasıl alabilirim, gibi sorular makalemizde.

Share This Post

Post Comment