Sevgiliye romantik günaydın mesajları 2018

Sevgiliye en güzel günaydın mesajları , en komik günaydın mesajlar,anlamlı günaydın Sözleri mesajları ve sözlerini sitemizde bir arada topladık. Sizlerde bu en yeni, en güzel, anlamlı, duygusal ve orijinal günaydın mesajlarını sevgilinizle whatsapp ve facebook tan paylaşabilirsiniz. İşte en yeni ve anlam yüklü günaydın mesajları (sözleri) ….
Her sabah gözleri açtığımda  yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın aşkım.

Günaydın, günün aydın olsun bir tanem.Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

Seni seviyorum bebeğim, gözlerin bugün de aydınlatsın günümü.

Seninle yaşam rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın bir tanem.

Sen benimle olamasan da bugün de rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın ömrüm.
Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın prensesim. Günaydın güzeller güzelim.


Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim diğer yarım günaydın.

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın gün ışığım…

Rüyalarım sana ait, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Günaydın diyorum seninle göz açtığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.
Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın bir tanem, günaydın benim en güzel günüm.

Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.
Günaydın yeni doğan masum sevimli güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın…

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor o da seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana dünyalar güzeli sevgilim.

Güzelliğin Bir rüyа gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem anı… Bugün seninle rüyalarımı süsledim, Seninle Güne Merhaba Dеdim Günaydın Sevgilim.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü еn güzel halisin sevgilim. Günaydın

Yаşаnаcаk bütün sеnеlеrin üstündе ismin, bütün günlеrin üstündе isе gözlеrin yаzılı sevgilim günaydın оlsun sana .

İnsɑnın uyɑnıp da ilk bɑktığı tеlеfоnsɑ yɑ sɑɑtе bɑkmıştır yɑ dɑ yürеğindе yеr еtmiş birinin оnɑ günɑydın dеmеsini ɑrzulɑmıştır. Günɑydın

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsakta, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim en güzel anım, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.
Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

Güneşe inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde yatacağım. Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! Günaydın sevgilim.

Dünyada birçok insan var kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var o da şuan mesajımı okuyor günaydın canım…
Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah bir günaydın duymaktı aslında dileğim şimdi sana duymadığımı yazıyorum günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın ömrüm diyebileyim.

Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim bir tanem.

Bu doğan güneş bizim için doğuyor, yeni günü bize doğuruyor. Güzel bir gün geçirmemiz dileğiyle günün aydın olsun sevgilim.

Güneş herkes için doğar. Ay ise sadece gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o eşsiz gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel sevgilim.

Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana asla tükenmeyecek yaşam enerjim.

Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü sevgilim, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.

Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın bir tanem diyebileyim.

Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek anlamı.

Güneş doğdu dünyamıza, gözlerini aç hadi sevgilim aşkımıza. Seni çok seviyorum. Günaydın sevdiceğim.

Güzelliğin gibi gününde daima aydın olsun günaydın sevgilim sana günaydın sadece sana.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden bir tanem… Günaydın…

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın aşkım.

Rüyalarımın sahibi sensin, güne gözlerimi açınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.Share This Post

Post Comment