Taç Nevresim Takımları ve Fiyatları

Yıllardır birçok ürününü güvenle kullandığımız Taç markası, Sonbahar Kreasyonunda da yine her zevke hitap edecek konsepti ile karşımıza çıkıyor.

Öncelikle evimizin yemek odası, yatak odası, banyo, mutfak, perde, bebek odası gibi tüm alanlarında en kaliteli ürünlerle evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz büyük bir alışveriş alanı sunuyor.

Nevresim Takımı Kreasyonuna baktığımıza karşımıza ilk çıkan ve tüm zamanların vazgeçilmezi olan; beyaz veya krem rengi alt tema üzerine, çiçek desenleri, yaprak desenleri, iç açıcı deniz altı canlıları desenleri, meyve desenleri gibi uykuda geçen saatleri bile daha keyifli hale getirecek desenleri taşıyor. Renk seçeneği olarak da standardın dışına çıkmak isteyenlere ise; fuşya, lila, su yeşili, vizon, taba, turkuaz ve taş rengi gibi tonlar mevcut. Daha  önceden tek ve çift kişilik ebatlarda seçebildiğimiz nevresim takımlarını, onlarca ebat ve boylarda tercih edebilirsiniz.

Hem görsel hem kaliteyi bir arada bulmak isteyenler için de Taç yine vazgeçilmez olmaya devam ediyor; saten, %100 pamuk veya polyester, jakar, kaz tüyü, akrilik gibi malzemelerle aradığınız kombini yaratmanız mümkün.

Çizgi film kahramanları ve lisanslı Disney karakteriyle çocukların kalbini çalmaya devam eden Taç modelleri, futbol takımları temalı nevresim takımları, bunlara ek olarak aynı temalı bornoz, havlu, uyku setleri ve battaniyeler ile fanatikler için de setler oluşturmuş durumda.

Hatta yapacağınız küçük bir araştırma ile, internet üzerinden bu ürünleri ücretsiz kargo ile gönderen yerler bulabileceğiniz gibi, taksitli ödeme kamyanları da işinizi kolaylaştıracaktır. 100 ₺ nin altındaki fiyatlara bol miktarda renk ve çeşitle bulabileceğiniz çift ve tek kişilik nevresim takımları,  bornoz ve havlu setleri, bunlara ek olarak %25-60 arasında değişen fırsat köşesindeki indirimlerle her bütçe ve her zevke uygun ürünler sunuyor.

Share This Post

Post Comment