Tişört Modelleri

Çoğunlukla kısa kollu, daha çok yaz aylarında giyilen, ince bez parçasından yapılan giysilere tişört adı verilmektedir. Tişörtler, kısa kollu olabildikleri gibi, kolsuz ya da uzun kollu da olabilmektedir. Bebek, çocuk, kadın, erkek, yaşlı olmak üzere, herkes tarafından kullanılabilen bir üst giysisidir. Yapımında, ince bez parçası kullanıldığından, daha çok yaz mevsimi için tercih edilmektedir. Peki, 2020 yılı tişört modelleri hangileridir?

Tişört Çeşitleri

Diğer her şeyde olduğu gibi, tişörtlerde de her yıl, yeni tarzlar ortaya çıkmıştır. Günümüzde binlerce tişört modeli bulunmaktadır. Akla gelebilecek her renkte, değişik tişörtler üretilmektedir. Yeni bir trend başladıkça, tişört modelleri de ona uygun olarak değişiklik göstermektedir.

V Yaka Tişörtler

V Yaka Tişörtler, özellikle son yılların gözdesi haline gelmiştir. Üzerinde çeşitli detaylara yer verilebilen bu tişörtlerin temel özelliği, yakasının v şeklinde olmasıdır. Genellikle hafif bir dekolte oluşturan V yaka tişörtler, bilhassa genç kızların son derece ilgisini çekmektedir.

Asimetrik Kesim Tişörtler

Asimetrik kesim tişörtlerde özellikle, önü kısa arkası uzun şekilde bir tasarıma sahip olan tişörtler beğenilmektedir. Asimetrik kesim tişörtler, salaş bir görüntü oluşturmaktadır. Son birkaç yılda olduğu gibi 2016 yılında da beğenilerek satın alınan bu tişörtler, 2020 tişört modelleriarasında yer almaktadır.

Deri Detaylı Tişörtler

Daha çok 2019 yılı itibari ile tişörtlerde deri detaylara sık sık yer verilmiştir. Bu detaylar, genellikle, cep kısmında kullanılmaktadır. Farklı ve şık bir görünüm sunan bu tişörtler, yine genç kız ve erkeklerin en çok tercih ettikleri modeller arasındadır.

Polo Yaka Tişörtler

Polo yaka tişörtler, uzun yıllardır kullanılmasına rağmen, eskimemiştir. 2016 yılında da sevilerek kullanılmaya devam eden bu modeller, spor tarzın olmazsa olmazı haline gelmiştir. Beyazdan siyaha, her renk seçeneği mevcuttur. Erkek ve kadınların en sevdikleri modeller arasında olan polo yaka tişörtler, özellikle erkeklerin 1 numaralı tercihleridir.

Arka Detaylı Tişörtler

Arka kısmında, fiyonk, bağcık vb detaylara yer verilen tişörtler, son yıllarda trend haline gelmiştir. Her hangi bir kesime sahip olabilen bu tişörtlerin özelliği, arka kısmında yer alan detaylardır. Bu detaylar, küçük bir dekolte de olabilmektedir. Fazlasıyla şık bir görüntü oluşturan arka detaylı tişörtler, genç kız ve kadınların en beğendikleri modeller arasındadır.

Salaş Tişörtler

Salaş tişörtler, V ya da yuvarlak yakanın tercih edildiği çoğunlukla bol bir yapıda olan tişört modelleridir. Salaş tarz sevenlerin, en çok tercih ettikleri tişört modellerinden biridir. Üzerinde çeşitli ayrıntılar olabilen bu modellerin, kesimleri de değişik şekillerde olabilir. 2020  yılının tişört modelleri arasında, boy göstermeye devam eden Salaş tişörtler, hem kadın hem erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Share This Post

Post Comment