Trend Banyo Dekorasyon Modelleri

Bilimsel olarak insan psikolojisi üzerinde banyoların rahatlatan ve stres atan etkisi kanıtlanmış durumda. Bu nedenle olsa gerek banyolarda kullanılan mobilya ve dekorasyon malzemeleri her geçen yıl biraz daha rahatlatıcı, ferah ve hoş bir çizgide buluşmaya devam ediyor.
 banyo trendleri arasında en geniş yerlerden birini verdiği rahatlama ve doğallık hissi ile ahşap mobilyalar alıyor. Lavabolarınızın altında kullanacağınız dolabın seçimi, küvetlerimizin dış malzemesi, banyoda kullanılacak eşyaların muhafaza edeceğiniz dolaplar, ve hatta zeminde bile ahşabın kullanıldığını görebiliriz. Ahşap her zaman banyolarınızda sadeliğin göstergesi olacaktır. Ahşap şık ama sade dekorasyonları sevenler için vazgeçilmez olmaya devam ediyor.

Banyolarında klasik duruştan vazgeçemeyenlerin için mermer arzu edilen tarzda şık ve modernliği oluşturuyor. Açık kahve tonlarında mermer ve beraberinde kullanılacak seramik, banyolarda zengin bir atmosfer yaratacaktır. Mermer banyolara eklenebilecek cam duşa kabin paravanları, ışıklandırma gibi hareketlerle mermer havasını daha da hareketli hale getirmem mümkün.

Bunların dışında banyonuzun daha ışık alan daha aydınlık hale getirmek isterseniz, bu durumda size yardımcı olacak en iyi alternatif; Cam Tuğla Modelleri olacaktır. Işığı geçiren bu zemin malzemesi sadece banyonuz için değil, evinizin birçok yerinde kullanılabilir. Örneğin duşa kabinler, mutfak tezgahı, paravan tarzı bölmelerde ve ışık almasını arzu ettiğiniz her yerde hem aydınlık hem de estetik hem de rengarek bir tasarım olacaktır.

Tüm bu alternatifler sizlere arzu ettiğiniz banyoların tasarımı için yardımcı olacaktır. Konseptinizi oluşturduktan sonra, ortamı daha da zenginleştirecek diğer alternatifler ise; banyoyu daha geniş bir alan haline getirmek için kullanabilek olan aynalar, camdan yapılan alt dolap ya da duş kabini, mumlar, niş uygulaması, aydınlatıcılar, banyo duvarlarınıza asabileceğiniz tablolar ve çiçekler daha hareketli ve zengin görünüm elde etmenizde yardımcı olacaktır.

Share This Post

Post Comment