Trend: Siyah Tasma (Choker) Kolye

Son yılların en moda olan kolye çeşitlerinden biri de siyah tasma (choker) kolye modelidir. Eski yıllarda çok moda olan bu kolye yeni dönem moda da tekrar yerini almış durumdadır. Eskiyi tekrar moda haline getiren akım tekrar sokaklarda boy göstermektedir.

Bayanların yeni gözde modası olan choker kolyeler adım başı rastlayabileceğimiz moda ürünlerinden biridir. Hemen çoğu kişide bu akımın izlerini birçok yerde görebilmekteyiz. Kadınlara farklı bir bakış açısı getirerek moda dünyasında farklı bir izlenim bırakmaktadır. Farklılığı sevenler için bu modelleri iyi bir fikir olabilir.

Genelde renk olarak siyah renk tonları tercih edilse de metal renkler de revaşta olup tercih sebebi olmaktadır. Model olarak düz tasma modeli şeklinde olsa da farklı şekiller de uçlarına kolye yerleştirilerek tasarlanan modelleri de vardır. Kişininiz zevki ve kişiliğine göre farklı tasarımda olan pek çok tasma kolye modellerine rastlamanız mümkündür.

Eski Akım Geri Dönüyor!

90’lı yılların en çok gözde modası olan siyah tasma (choker) kolyeler bu yıla damgasını vuruyor. Eski akımı tekrar getirerek moda koleksiyonuna geçmişin izlerini adeta ekliyor. Geçmişin trend modası olan bu modeller zamanımızda bugünün yeni bakış açısıyla tasarlanarak yepyeni halini alıyor.

Eski akımı zamanımız modasıyla harmanlayarak yepyeni bir moda akımı oluşturarak moda dünyasına yeni ve etkili ürünler kazandırıyor. Böylece geçmişteki trendler en güzel şekilde tekrar canlanırken yeni modern dünyanın izleri de birleşerek ortaya etkili tasarımlar çıkıyor.

Bu yaz en güzel koleksiyonlar bu modada kendini göstereceğe benziyor. Moda rüzgarında en güzel esintilerden biri olacak olan bu tasarımlar ile her yer renkleneceğe benziyor.

Bayanlar Moda Dünyasında Bu Modeli Tercih Ediyor

Bayanların bu ilkbahar-yaz koleksiyonunda kullandıkları aksesuarların başında choker tasma kolyeler geliyor. Bu dönem bu moda ile sokaklarda ve daha pek çok yerde bu modanın dans ettiğini görebilirsiniz.

Share This Post

Post Comment