Uzun Şal Modelleri

Kış aylarında oldukça sık kullandığımız ve kıyafetlerimizin tamamlayıcısı olsan şallar, bazen daha şık görünmek için bazen de soğuktan etkilenmemek amacıyla kullanılmaktadır.

Çeşitli şal modelleri arasında bu yılın en farklı tasarımı olan uzun şallar, renkleri ve desenleriyle oldukça dikkat çekici bir görüntüye kavuşmanızı sağlamaktadır.

Kollardan sarkması ve sırtı kaplaması nedeniyle pelerini andıran bir görüntü oluşturmaktadır.

  • Püsküllü Uzun Şal Modelleri

Uzun şal sevenler için daha hareketli ve eğlenceli bir görüntüye kavuşmanızı sağlayan püsküllü şallar oldukça moda!

Örgü yoluyla yapılan uzun şallarda ya da makine üretimiyle yapılan uzun şal çeşitleri uçlarına püskül eklenerek daha ilgi çekici bir görüntü ile sırtınızdaki yerini alıyor…

  • Desenli Uzun Şal Modelleri

Daha renkli ve cıvıl cıvıl görüntülerden hoşlananlar için üretilen desenli uzun şallar sayesinde sade görüntünüzün yerine renkli ve canlı bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Herkes tarafından çok sevilen ve uzun şallarda çok kullanılan desenler, daha şık bir görüntü katması nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir.

  • Örümcek Modelli Uzun Şal Modelleri

Örümcek motifli uzun şal modelleri de yıllardır tercih edilen ve oldukça şık duran tasarımlar arasındadır.

Ayrıca örümcek motifli şallar küçük örümcekler ve büyük örümcekler olarak çeşitlenmektedir. Dilerseniz küçük örümcek motifli şallar tercih ederek daha zarif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Uzun Şallar Nasıl Yapılmaktadır?

Şiş ve yün yardımıyla yapılmaktadır. Şal modelleri ve örnekleri yeni başlayan hanımlar için daha kolay örneklerden oluşmaktadır. Ama eliniz yatkın ise sizler için oldukça güzel tasarlanmış uzun şal modelleri ile ilgili örnekler bulunmaktadır.

Ayrıca fabrikalarda üretilen uzun şal ve atkılar da bu yılın trendleri arasında görülmektedir. Kıyafetlerinize farklı bir hava katarak kendiniz sıcak tutabilirsiniz…

Share This Post

Post Comment