Yaşlanma İzlerine Karşı Çözümler

Yaşlanma izlerine karşı neler yapabiliriz? Yaşlanma izlerine karşı çözümler vadeden ucuz pahalı demeden hemen herkesbütçesine uygun ve yüzündeki yılların oluşturduğu deformasyonu ya tamamen ya da kısmen gidereceğine inandığı bu ürünlere servet harcamaktalar veya harcamaktayız. İşte Yaşlanmaya karşı yapmamız gereken ayrıntılar…
 Yaşlılık hemen hepimizin korkulu rüyası değil mi? Aslında korktuğumuz yaşlılık fikri mi belki ama biz kadınları daha çok korkutan eski genç, güzel ve pürüzsüz tene bir daha sahip olamayacağımız fikri.Yaşlanma izlerine karşı çözüm ne olabilir?

Zamanla yüzde meydana gelen kırışıklıklar yaşımızı ele vermeye başladı mı hepimiz de bir telaş başlar. En azından birçok insanda bu böyledir. Bundandır ki yaşlanmaya karşı dünyada dermokozmetik ürünleri başta olmak üzere ki bu estetik operasyonlardan korkan veya fiyatını pahalı bulan kadınların en çok rağbet ettiği yöntem.

Yaşlanma izlerine karşı çözümler vadeden ucuz pahalı demeden hemen herkesbütçesine uygun ve yüzündeki yılların oluşturduğu deformasyonu ya tamamen ya da kısmen gidereceğine inandığı bu ürünlere servet harcamaktalar veya harcamaktayız. Neden sırf bu doğal döngüyü tersine çevirmek veya geciktirmek için.

Yaşlanma izlerinden kurtulmak için diğer bir yöntem de estetik cerrahi, botoks vb. yöntemler. Yeni yeni duyulmaya başlanan bir diğer yöntem ise hücre tedavisi. Bu yeni tedavi yöntemi de cilt elastikiyetini kaybetmiş, kırışıklıkların yoğun olarak kendini gösterdiği bölgelerde vücudun belli yerlerinden alınan hücrelerin bu kırışıklıkların olduğu bölgeye enjekte edilmesi ileyaşlanma sonucu oluşan kırışıklıklara karşı çözüm olmaktadır.

Ne kadar etkili olur veya etkisi ne zamana kadar sürer bilinmez ama biz kadınlar ve yüzümüzdeki yılların getirdiği derin kırışıklıklarımız var olduğu sürece bu ve benzeri yöntemlerin de giderek gelişip her zaman var olacağı su götürmez bir gerçek

Share This Post

Post Comment