Yeni Renault Fluence

Renault Fluence, Renault’un tasarım konusunda gerçekten iyi bir yere geldiğinin kesin kanıtı gibi görünüyor. Çünkü son zamanlarda araba tasarımları o kadar değişti ve güzelleşti ki Renault’un da bundan geri kalmaması gerekirdi.

Modellerindeki eksiklikler giderilmiş, ve tasarım üst seviyeye çıkmış, daha yenilikçi, daha konforlu bir model olmuş Yeni Renault Fluence.Yeni Reno Fluence de en çok değişim ön kısımlarda olmuş gibi görünüyor. modellere göre arka ve ön kısımda pek bir değişiklik görünmüyor.

Renault Fluence fiyatları tabandan 39.000 TL ile başlıyor. Ve ek özellikleriyle biraz daha artıyor.

Makalemizin devamında Yeni Reno Fluence‘in getirdiği özellikleri inceleyeceğiz. Peki nedir bu yenilikler diye soracak olursak şöyle sıralayabiliriz.

R-link 7 inç dokunmatik ekranla birlikte enterge edilmiş navigasyon, internet, müzik ve telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Ayrıca iki yeni motor seçeneği bulunuyor. Bunlar otomatik 1.6dci 16V 115 beygir gücü ve 1.6dci 130 beygir dizel ve benzinli seçenekleri olarak karşımıza çıkıyor. ABS sistemi AFU sistemi, ESP ve ASR sistemleri de aracın fren güvenliği için geliştirilmiş fren sistemleridir.

Ön ve arka koltuklarda yan ve perde hava yastıklarıda mevcut.Arka koltukların arasındaki diz boşluğu ise 238 mm olarak karşımıza çıkıyor. Buna ek olarak bagaj hacmi 530 dm3 olduğunu görüyoruz.Ayrıca en önemli özelliklerinden ve Renaultun en iyi olduğu konulardan birisi de düşük yakıt tüketimi olarak karşımıza çıkıyor.

Şimdilik karşımıza çıkan en önemli özellikleri bunlar olarak çıkıyor. Dilerseniz resimleri inceleyerek daha yeni fikirler elde edebilir yada video filmini izleyebilirsiniz.

Share This Post

Post Comment