Yeni Sezon Kalem Etek Modelleri

Özellikle iş dünyasındaki kadınların vazgeçilmez giysilerindendir kalem etek modelleri.

Kalem etek modelleri 1980 lerin modasıyken 2000 li yıllarda yeniden moda oldu. Ve özellikle iş kadınları için vazgeçilmez oldu.Hal böyle olunca 2020 yılında da hala popülerliğini koruyor. Özellikle hem şık hem resmi hemde zarif giyinmek isteyen bayanlar son yıllarda oldukça fazla kullanmaya başladı.

Kalem etek modellerinde ise en çok yüksek bel kalem etekler kullanılıyor. Özellikle ince belli kadınlarda harika bir şıklık ve zerafet yaratıyor. Bu eteklerin en güzel yanı ise üzerine sade bir gömlek giyerekte kombininizi tamamlayabiliyorsunuz. Hem sade hem şık. Ayrıca devlet memuru bayanlarında sıklıkla tercih ettiği giysilerden.

Bayanların dolaplarında kurtarıcı diye tabir edilen kıyafetler her zaman mevcuttur. İşte bunlardan bir tanesi de kalem etek modelleridir.

Peki kalem etek nasıl giyilir? Kalem etek üstüne ne giyilir?Örneğin lacivert renkli bir kalem etek modelinin üstüne sade bir gömlek va gayet sade bir fular bayanları son derece çekici,sade,şık,ve resmi gösterebilir. İş kıyafeti olarak, bir nikah töreninde ya da nezih bir akşam yemeğinde vazgeçilmez kurtarıcınız olacaktır.

Kalem etek modellerinde en sık yapılan hatalardan birisi diz altına inen ve yüksek belli bir dar etek modelinin altına uzun bir çizme giymek olacaktır. Bu kesinlikle yapılmaması gereken bir kuraldır. Çünkü hiç modadan anlamayan birisinin bile ne denli zıt olduklarını anlaması zor değildir.

Bu yazımızda sizlere kalem etek modelleri ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Sonraki yazılarımızda görüşmek ümidiyle…

Share This Post

Post Comment