Yeni Sezon Mango Elbise Modelleri

Mango elbise modelleri son yıllarda bayanların vazgeçemediği markalardandır. Özellikle moda denilince akla gelen ilk isimlerden Mango.

Bu kadar kalitesinin yanında muhteşem modasıyla ve cazip fiyatıyla her kesimden bayanın beğenisi çekmeyi başarmıştır. 2020 sezonunda Mango katoloğunda belirttiği gibi hem günlük hem de gece kıyafeti olarak modellerini tanıtmıştır.

Gece kıyafeti modellerinde özellikle zımbalar ve payetler kullanılmış. Bu da demek oluyorki geçen yıl sonuna doğru moda olan zımba ve payetler bu yılda etkisini devam ettirecek. Çünkü modanın mimarlarından Mango öyle söylüyor.

Mangonun yeni sezon elbise modellerinde özellikle kırmızı ve siyah renklerin de ön plana çıktığını görüyoruz. Ayrıca katologta buna ek olarak leopar desenli elbiseler bulmakta mümkün.

Mango yeni sezon elbiseleride deriyi sıkça kullanarak ta yeni sezonun modasını tam anlamıyla yansıtıyor. Tamamı deri elbiselerin yerine yanında çoğunluk olarak deri ile kumaşın birleşimini işlemiş görünüyor yeni sezonda.

Mango dantel elbise modellerinde de sade dantel yerine deri modellerinde olduğu gibi dantel ile kumaşın birleşiminden yeni yeni tarzlar, elbise modelleri yaratmıştır. 2020 modasındaki bir diğer özellik ise geçen yıl kabarık bir şekilde kullanılabilen ancak bu yıl daha hafif ve daha sade kullanılan apoletlerde. Yine uzun kıyafetlerin üstüne de feminen diye tabir edilen ceketler 2020 modasının göze çarpan özelliklerinden diyebiliriz.

Mango elbise fiyatlarını internet sitesinden ya da en yakın Mango mağazasına giderek detaylıca ulaşabilirsiniz.

Share This Post

Post Comment